Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízhatok ha ezt csinálom?

Hízhatok ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Már tettem fel egy kérdést előző hét szombaton. akkor azt kérdeztem, hogy szerintetek hízni fogok-e ha emelem a kaja adagot 1200-ról 1300-ra. Ezt meg is tettem, de elkezdtem tornázni(tánc aerobik 2x30-40 perc egymás után) kedd, csütörtök majd vasárnap is fogok meg szombaton járok táncolni. Szerintetek így emelgethetem minden héten a kajaadagomat 100-zal?? kb. 1500-1700-ig szeretnék felmenni. nem fogok hízni?? vagy hányszor tornázzak egy héten... amúgy nagyon élvezem, mert tánc aerobik én meg imádok táncolni meg lazulni :)) amúgy 159-160 cm és 41.5-42 kg vagyok :) Noss??? am 14 éves vagyok. És az 1300-as étrenddel nem híztam ebben az egy hétben :)
2012. ápr. 5. 09:19
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 5. 09:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont híznod kéne. 1700Kcal lehet sok de mivel mozogsz nem valószínű, hogy hízni fogsz. Meg gondolom ha ilyen vékony vagy alapból nem vagy egy hízós típus. Nekem van olyan ismerősöm aki tényleg szó szerint egész nap eszik és nemnagyon mozog de olyan mint egy fűszál jó ha van 50 kg a 180 centijéhez
2012. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem azért vagyok ilyen vékony... voltam én már kb 58 kg-os. :// csak lefogytam és megszeretném most tartani. am elolvastad a kérdést amit belinkeltem ?? azt is én tettem ki. abba részletesebben benne van...
2012. ápr. 5. 09:50
 4/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek mennyit kéne edzenem egy héten??
2012. ápr. 5. 09:56
 5/5 A kérdező kommentje:
meg majd ha pl. 1400-1500-at eszek akk hogyan osszam el a kalóriákat 5 felé??
2012. ápr. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!