Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen alakom?...

Hogyan lehetne ilyen alakom? (derék)

Figyelt kérdés

Az áhított alak számomra ez:


[link]


Most 63 kg vagyok, 167 cm, nem kimondottan vékony alkat vagyok, de nem is az elhízós típus, inkább csak felszedtem az évek során pár kilót... Már régebb óta edzem, diétázom. Nincs konkrét diéta amit követek, inkább a bio/egészséges vonalat követem és a mindent lehet csak mértékkel elv híve vagyok. Heti 4x edzem konditeremben, előtte futni jártam és otthon tornáztam. 2 órát vagyok ott általában, abból 1-1,5 óra kardio a többi láb-, popsi-, has-, mellizom erősítő/formáló edzés. Egyetlen problémám van: az úszógumimat hogyan tüntethetem el? Adnátok pár jó tippet, amik esetleg nektek is beváltak? Vagy milyen edzéstípusokat ajánlanátok ennek az alaknak az elérése céljából? Előre is köszönöm :)


19/L


2012. márc. 28. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
37%
photoshop
2012. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!