Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs pénzem mindig csirkemell...

Nincs pénzem mindig csirkemellet venni. Mit tegyek? Mehet comb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
túrót tehetsz xd
2012. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mehet comb? - Ez mit jelent?


A fogyókúrában? A csirke eleve nem túl hízlaló, szerintem bele-belefér a comb is. Ha nincs pénzed épp mellet venni, akkor vegyél valamilyen zöldséget, esetleg rántott karfiol? Rántott gomba? Ezek nagyon finomak. :)

2012. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen a fogyókúrába.

Sok zöldséget eszek, de a fehérje kielégítésére gondoltam a combbal. :))

2012. márc. 11. 23:32
 4/9 A kérdező kommentje:
* ban
2012. márc. 11. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen hús sem hizlaló. Szóval nyugodtan ehetsz bármelyik részét, és bármilyen más állatot is.
2012. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na azért egy jó zsíros sült oldalas vagy szaftos steak.. Ne mondd, hogy csupa-csupa egészség, ami ott a zsírban-olajban sül ... :D

Amúgy a szárnyasok általában nem zsíros állatok, se a combban, se a szárnyban nincs semmi különösebben hízlaló. Ugyanígy a pulykamellet is eheted nyugodtan vagy halat. NEm hízlalnak.

2012. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is sűrűn beillesztem a csirkecombot a diétámba.Sóágyon sütöm meg, vagy bőr nélkül sütőzacsiban, vagy szintén bőr nélkül pörköltnek.Én úgy gondolom ha megfelelően készíed el, akkor egyél csak nyugodtan, tényleg nem lehet anyagilag győzni csak csirkemellel a diétát,.
2012. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyél halat.abból is van olcsóbb
2012. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csirkemell 112 kcal , csirkecomb 136 kcal (bőr nélkül persze)


nincs nagy különbség, a lényeg az elkészítésen van.


Egyébként ahogy az előzőek is írják, csirkeszárny, pulykacomb, sovány marhahús, hal, túró, sonka, nagyon jó még fehérjeforrásnak.

2012. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!