Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Torna, tippek egy 15 éves...

Torna, tippek egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni fogyókúrázni, mert kövér vagyok. Nem 2-3 kg-ról, hanem kb 15-20 kg-ról lenne szó, úgyhogy tényleg fogynom kell. Most 80 kg vagyok, kb 167-8 cm. Nem szeretném gyorsan leadni, inkább olyan havonta 5-6 kiló, mert hallottam, hogy a gyors fogyás után visszaszedjük a leadott kilókat..

Tudnátok linket küldeni, hogy milyen mozgásokat csináljak? És kb mikorra tudok lefogyni?

Az étkezésemből megpróbálom majd kiiktatni az édességet, a kenyeret (bár ezt nem teljesen..) és a majonézt is, és persze a hízlaló ételeket és megpróbálom visszavenni az adagok mennyiségét is. Szerintetek sikerülhet? Akaraterőm van, és "motiváló célom" is.:)


2012. febr. 29. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Aerob mozgást végezz, bicikli, szobabicikli, heti 3-4x 40-60 perc.

Napi kcal beviteled ne haladja meg az 1800 kcalt, ahogy fogysz, fokozatosan csökkentsd (a napi szénhidrát beviteled 180 g körül legyen kezdetben, ezt is a kalóriabevitelhez mérten csökkentsd, pl 1600 kcal-nál 160 g ch.)

Zsír kb 50-60 g, és 135-155 g körül fehérje.

2012. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!