Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Szegedi Klinika Diétájával...

Emoke65 kérdése:

A Szegedi Klinika Diétájával kapcsolatban van-e már vélemény?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki kipróbálta-e már? Lehet-e egy ici-picit sózni a tojásokat, vagy a salátát, esetleg citromlé, ecet, balzsamos ecet, v. olíva a salátákra, mert nem ír semmit, saláta magában meg nehezen fog lemenni, és a citromot héjastól, vagy csak a leve és a húsa kell-e meg enni? A kávét este ki lehet-e hagyni, v. nem, mert így sem tudok aludni...Előre is köszönöm a válaszokat

Emőke


2012. jan. 23. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1. [link]

ami ilyen oldalakon megjelenik (amit valami szalajtott idióta szerkeszt) azzal rögtön hatalmas bizalmatlanság!


2. pár kérdésedre: sózhatsz, persze kell a só. citromnak biztos hogy nem eszed meg a héját, mert alapvetően egy gombaölő szerrel van átitatva, és mérgező. szakemberek erős súrolás után ajánlják az esetleges fogyasztását MÉRTÉKKEL és ALKALMANKÉNT.

és nyilván az esti kávézásnak sincs értelme, ha nem tudsz aludni. mint hogy a kávéban gyakorlatilag nincs energia, csak bizonyos savak, alkaloidák, így alapvetően el lehetne ám hagyni az étrendből. /nincs tápértéke/.


meg azért ezt biztos nem a klinika adta ki. hát napi 6 tojás? meg saláta (amit nyilván ízesíthetsz).. ez alig lehet meg az 1200kcal, (1 tojás 170kcal kb.) ez egy túlsúlyos nőnek lenne diéta, aki NEM tud edzeni. vagy ahogy egy kedves orvos írta, nekik az az edzés, mint nekünk csak egy séta. férfiaknak meg tudományosan elfogadottan KEVÉS lenne az 1200kcal 1 napra.


amúgy ez nem lenne nagy hülyeség, mert rendesen ad fehérjét, és zöldségeket. erre van szükséged, ez tény. a kenyeres, tésztás táplálkozás egy társadalmi megszokás, meg háború alatt nem volt más. de ha normálisan eszel, akkor a mennyiségeket magadhoz igazítod, és nem azt mondod hogy napi 6 tojás, + saláta + k.v. + 1 citrom.


tehát, amivel kezdtem: az oldalt ahol erre a témára rátaláltam, egy idióta szerkeszti. ez a "diéta" még a legegészségesebb azok közül, amiket összehordott.

nyilván van egy kellemes kis bevétele a reklámokból, mert rengeteg olvasnivaló hülyeséget összeírt az oldalán, ennek látogatottsága van, és ennyiről szól a fáma.

2012. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csomó igazság van abban, amit az első ír...


Jelentem, én kipróbáltam. Bejött. Egyszer. Többet nem volt lelkierőm végigcsinálni :-(

Néhány dologban módosítottam: nem ittam egyáltalán kávét, minden reggel 1 citrom levét ittam meg ásványvizzel, aztán minden étkezés előtt 1/2 citrom levét. Nem főzve ettem a tojást, hanem tükörtojásként (nagyon kevés olajon sütöttem és azt is leitattam róla), és néhanap beiktattam egy műzliszeletet, mert nem bírtam "cukor" nélkül.


Minden nap edzettem a diéta mellett legalább 40 percet.


Végeredmény: 2 hét alatt lement 8 kg. Ezt tudtam tartani 2 évig, de aztán összeköltöztünk a párommal és elkezdődtek a pizzarendelések és muffinsütések :-)

Azóta is többször belekezdtem, de nem volt már lelkierőm végigcsinálni :-(

2012. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 hét alatt 8 kiló az brutálisan sok :/

mármint, ennyi zsírt ennyi idő alatt nem használ el a szervezet.

2012. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig így volt...
2012. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!