Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futas eltunteti a hasat es...

A futas eltunteti a hasat es az uszogumit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem. Az úszógumit a vízből kijőve le kell venni, le kell engedni. A has az ember természetes része, minek eltüntetni? Esetleg műtétettel... bár nem tudom, hogy nézne ki a mellbimbó alatt egyből a csípő!


Lényegre térve, a zsírt a helyes táplálkozás, a megfelelő diéta tünteti el, edzéssel kombinálva. Csak a futás nem fog csodákat eredményezni.

2012. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, rendszeres futás, napi 40-60 perc, és persze a lassú kényelmes kocogás. De ez nem mind mert többnyire a lábadat izmosítod vele, ezért javaslom a bicajozást, meg az úszást ha erre van lehetőséged. A futás annyira nem hatásos, bár fittebb leszel, meg az állóképességedet is elősegíti, de mellette más is kell. Javaslom a tornázást is hogy mozgasd meg minden testrészedet egy kicsit. Tehát futsz egy kisebb hosszt. Akkor megállsz, elvégzel pár gugolást, nyújtást, mint egy rendes tesiórán. És persze a öltözet is számít, a lényeg az hogy főleg ilyen hidegben ne öltözz rétegesen, tehát vegyél fel két pulcsit meg egy kényelmes nadrágot és ha kocogsz akkor nem fázol.

Én ezt úgy szoktam hogy felveszek egy pólót egy melegítő nadrágot és rá egy vastagabb pulóvert, ezt kb őszi időben szoktam amikor még olyan +5 fok felett van. Ha nagyon hideg van akkor javaslom hogy öltözz még inkább alá, tehát vegyél fel a nadrág alá vagy egy cicanacit, vagy biciklis nadrágot, vagy harisnyát. A testedre pedig ha lány vagy akkor egy dresszt kéne ha kilógna a derekad akkor ne fázzon fel meg tartsa is a hőt meg ne izzadj le nagyon mert akkor aztán megfázhatsz nagyon könnyen. Én télen mindig veszek a ruhám alá legalább egy dresszt igaz kellemetlen de jobb a semminél, valamikor nyáron is veszek magamra dresszt de akkor is hidegebb nedvesebb időben, egy pólót és egy nadrágot rá. 17/L

2012. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsa válasza:
A futáshoz mindenképpen szerezz be egy sport melltartót,mert hagyományos melltartóban nem ajánlott futni,mert a mell a fel-le mozgástól veszít a feszességéből,és egy idő után csüngeni fog.Ez nem egyik napról a másikra fog bekövetkezni.Sportüzletekben nagyon szupikat lehet kapni,direkt sportoláshoz fejlesztették ki.
2012. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen. előnyösebb és gyorsabb lenne diétával plusz aerob mozgásformával együtt, de így is zsírt égetsz.


ugyanakkor megcáfolnám a második válaszoló feleletét, mivel ha a derekán van zsírpárnája, akkor a lábán is, arra meg nem tud csakúgy poénból feljönni izom, kivéve ha az illető izmot épít. ha a zsír fölött elkezd izmot építeni, akkor meg mehetünk vissza a balettba ugrálni

2012. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen elégeti! Saját tapasztalat!
2012. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek ,csak nalam az a problema h mar a labaim nagyon vekonyak es a kezeim ,csak meg mindig van uszogumim es pici poci es elegge idegesit nyarra szeretnem eltuntetni ,dietazok is mellette ,reggel eszek szenhidratot,edzes utan feherjet de ha nem sikerul akkor epp ami van ithon ebedre abbol egy kicsit ,es este 6-7 utan mar nem eszek ,csak az a problema h meg nem igazan jottem bele a futasba tegnap 10 percet futottam ma meg 13 percet :(
2012. jan. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!