Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a káposztaleves diétáról?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni,és 5-6kgtól kéne megszabadulnom,meg szeretnék méregteleníteni is.
2009. máj. 21. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogod bírni, és ezt most neked a legnagyobb jóindulattal írom! Én amikor elkezdtem, körülnéztem itt a neten, hogy ki mit mond róla, mindenkit kiröhögtem! Mert nekem a gyomrom bírja a "szöget" is, a káposztát meg IMÁDOM! Nah mondom ez biztos ízleni fog! Nem sikerült! 1 napot bírtam ki!

Próbáld ki, de sajnos nem tudlak bíztatni... :(

2009. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyoldalú nagyon,és vitaminhiányhoz vezet.Többet árt mint használ.
2009. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Ha csak 5-6 kg-ról van szó, akkor inkább járj le futni hetente háromszor, vagy gyors sétára ,vagy ugrálókötelezésre vedd rá magad legalább egy órát ezekből, és sokkal jobb lesz, mintha sanyargatnád magad.

Az a pár kiló le fog menni két-három hét alatt.Attól a méregtelenítés mehet, gyóhyteák meg stb. Fogg vissza a kajálást kicsit. Ez jobb, mint ezek a hülye diéták.

2009. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

én a káposztaleves kapszulán röhögtem egy nagyot..

menyibe telne az embereknek elkészíteni a káposztalevest??

2009. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi ma válaszokat:)

sajnos futni meg ilyen sportokat űzni nem nagyon tudok mert gerincferdülésem van ami miatt nem futhatok,és a térdeim is gyengék,ezért gondoltam h ki kéne próbálni valami diétát vagy fogyókúrát.

azért ha lenne vkinek vmi ötlete fogyókúrára amitől nem lesz vitamin hiányom stb... azt megköszönném ha megosztaná velem:)

2009. máj. 22. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én ma kezdtem el a fogyókúrát. Zöldséget és fehér húst (csirke, szárnyasok), halat egyél. Párolt zöldségeket egyél inkább. Én is hallottam a káposzta diétáról. Én tuti az egész napot a wc-n ülve tölteném el tőle. :) Én is vettem savanyú káposztát, de nem csak azt fogom enni.
2009. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés.:)köszi a választ kipróbálom
2009. máj. 24. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
A kàposztaleves diétàt az orvosok szoktàk javasolni, ha valamilyen betegség miatt sok vizet tart vissza a szervezet! Egy egészséges szervezet szàmàra tényleg nem jo, max. méregtelenitésre! Végig csinàltam s csak 4 kilo ment le, bàr semmi bajom nem lett töle, hàla az égnek! A www.femina.hu vagy a www.mindmegette.hu oldalakon talàlsz rengeteg diétàt! S mozgàs félét is ami neked jo!
2009. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. máj. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!