Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adipex retardot lehet kapni...

Adipex retardot lehet kapni bioboltokban? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bementem egy bioboltba, azt mondta a nő, hogy csak fatless-et tud adni (superwell). Erről van valakinek véleménye?
2011. dec. 27. 16:47
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Pesti vagyok, hogy messze lakik vagy sem, már tudja. viszont egy kicsit csalfa voltam, nem adnék drogokat magyar embereknek, így ilyen gyógyszert sem.

2. helyette, és egyéb "szerek" helyett (fatless CLA (konjugált linolsav) 750 mg

Zöld tea 250 mg

Króm 200 mcg

egy fölöslegesen drága táplálék kiegészítő, a benne lévő tápanyagok természetesen szükségesek. ezért fogyasztunk zöld teát, olajos magvakat, halat és zöldségeket, nem drága kapszulákat.


szóval 2. pont, szerek és kapszulák helyett az a véleményem és tapasztalatom, hogy egy racionális, élhető és egészséges életmód kialakítása fontos, és szívesen segítek bárkinek ilyen témában olvasmányok ajánlásában (rövidek, tömörek) illetve kiegészítő tanácsokkal :)

2011. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Hali mindenkinek!

Még bioboltban nem láttam, meg nem is igen szoktam bemenni oda. Csak internetről rendelek, gyorsabb biztonságosabb és hatásos. Jó árért rendelem már 4hónapja és most tartok a 25kg minusznál! Azt azért hozzá tenném, hogy 120fölött kezdtem el a szedését az adinak, még legalább ennyit szeretnék leadni, és teljesen megleszek elégedve magammal!

2012. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!