Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi Kcal van egy teljes...

HLA kérdése:

Mennyi Kcal van egy teljes kiőrlésű zsemlében? és mennyi Kcal lehet a vajban ha Pl. Vékonyan vajazzuk meg a zsemlét?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

JAJ KÖNYÖRGÖM NEM MIND1? örülj hogy van mit enni nem hogy még a szar kalóriákat számolgasd


ne haragudj hogy ilyen csúnyán fejezem ki magam én már szerencsére túl estem ezen a kalóriászámlálgatós,anorexiás korszakon és hidd el nem éri meg a sok szenvedést, tényleg örülni kell hogy van mit enni és megbecsülni az ételt, még egyszer bocsi

2011. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell rögtön leordítani a fejét. Vannak olyanok, akik orvosi utasításra számolgatnak például én.
2011. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha pontosan szeretnéd tudni, akkor szükséged van egy pontos konyhamérlegre, és egy kalóriatáblázatra.

Utóbbi, pl kcal.hu

1. Leméred a zsömlét, kikeresed hogy 100 gram teljes kiőrlésű pékáru mennyit tartalmaz, kiszorzod. Pl egy félbarna kenyér 100 gramja 260 kalóriát tartalmaz, akkor a zsömle méretétől függően 150-200 kcal lehet.

2. Megvajazod, újra méred, a különbségből kiszámolod a vaj kalóriatartalmát, összeadod a két értéket, és megvan a válasz a kérdésedre.


Ezt persze nem kell minden egyes vajazásnál meg evésnél eljátszani, egyszer kiszámolod hogy a te vajaszsömléd mennyi, felírod, és utána tudni fogod.

2011. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
tényleg bocsi nem tudtam tudod van egy olyan mondás mindenki magából indul ki :) nagyon sajnálom csak a saját érdekedben mondtam ezt mert hallottam hogy drágulnak a fogyasztói árak és ezt kell megbecsülni az ételt
2011. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy sima zsömle kb. 140-160 kcal,a teljes kiőrlésű picit kevesebb, a vajban vékonyan vajazva nagyon minimális kcal mennyiség van.
2011. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ezt a táblázatot használom nincs benne hogy egy teljes kiőrlésű zsemle mennyi kalóriát tartalmaz de benne van hogy egy szelet teljes kiőrlésű kenyér kb 70 kcal tartalmaz szóval kb ennyit tartalmazhat a zsemle is sztem. köszönöm a válaszokat azért.
2011. dec. 3. 12:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi küldöm a linket is [link]
2011. dec. 3. 12:46
 8/9 anonim válasza:
100%
Az elsőnek írom: Képzeld el, hogy nem mind1, mert a cukorbetegeknek roppantul tudni kell kalóriát számolni, és pl én, aki az 1500-as diétát választotta(napi max 1500 kCal bevitel) annak is fontos, hogy mi, mennyi kalóriát tartalmaz.
2012. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Fontos a fenét.. A cukorbetegek verik a nyálukat hogy nem mindegy mit esznek, aztán lemegy 150g szénhidrát.. kutya egészségesebben eszik náluk, és akkor ezek követnek tervet. Így állandósul a betegségük..

1500 kcal, és milyen minőségben? Mert jó minőség mellett nem kellene kalória limit.

2013. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!