Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kcal lehet 1 kisadag...

Mennyi kcal lehet 1 kisadag kínai kaja?

Figyelt kérdés

pl: tojásos ( vagy ha az sokkal több mentes ) rízs+ azok a szezánmagos golyók vagy sültkrumpli+illatos omlós csirke

vagy szerintetek melyikbe van a legkevesebb kcal ? a tésztákban ? vagy abba a pörköltös álagú cuccban ?


2011. nov. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok kinai szakacs, de csirkeben eleve keves a kcal, a tesztak szénhidrátok tehat azokban tobb, porkoltos dolgokba meg altalaban kemenyitot raknak ha jol tudom, szoval ott is nagyobb a kcal érték, de megkellene tudnod, hogy hogyan mibol keszítették az ételeket, zsírban/olajban sult..stb..ezt igy nemlehet megmondani, de amugy magaban semmi sem hizlal..
2011. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azok a szezámmagos golyók elég durvák. csirkehús tésztás bundában amit bő olajban sütnek ki majd egy cukros chilis mártásban megforgatják plusz még az olajos szezámmag. Szóval már mindegyis hogy csirke vagy sertés hús.


Amúgy azt edd amelyiket kívánod. Nem sok különbség lehet közöttük kalóriákban. Inkább edd meg azt jóízűen amit kívánsz,mintsem azt edd amit nem szeretsz mert 100kalóriával kevesebb van benne. Egy ilyen kajánál 100kcal nem oszt nem szoroz.

2011. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan nem lehet megmondani, én úgy 1000 körül tippelném, ezek tocsognak az olajban + erősen cukrozzák őket. Nem a tésztával van a baj, hanem az olajjal.

tök mindegy, melyiket eszed, ebben igazuk van. Ha ez a havi "jutalom" a fogyásért, edd a kedvencedet.

Ha kínai kajával akarnál fogyni, azt viszont felejtsd el.

2011. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!