Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200-1500kcalt kell enni ha...

1200-1500kcalt kell enni ha valaki dietazik, de az mind lehet szenhidrat is ha nincs túllépve a napi kaloria szint?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak akkor nem marad izmod.
2011. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,mert a fiamnak azt irta az orovos, hoyg 1200 es 1500 kozt egyen egy nap, és oda van irva hogy az lenne a legjobb ha minel tobb krumplit enne..na en ezt nem értem, hisz a krumpli az szenhidrat..na de orvos tudja..
2011. nov. 15. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

butaság lenne.

ebből legalább 2g/tskg-nak fehérjéből kell álljon,ha diéta végére nem akarsz telesz@rt zokni lenni.

az írt számok meg nem szentírás,mert mindenkinek egyéni a kalóriaigénye.

pl egy maratonfutó,nehézatléta ha bevisz napi 3500kalt még akkor is kalóriadeficitben marad.

szóval mérj napi kalóriaigényt és annak alapján állítsd be a deficitet.

2011. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
No de várj, miért, milyen diétát írt elő az orvos? Fejlődési szakaszban ha mondjuk fájnak a csontjai, mert hirtelen nőtt, akkor teljesen racionális az alacsonykalóriás szénhidrát diéta.
2011. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt a telesz@art zoknit mar valahol olvastam itt :) nem rolam van szo, hanem a fiamrol. lehet,hogy mar az orvosban se lehet bizni..na mindenesetre oda figyelek hogy mit kap mibol es mennyit
2011. nov. 15. 18:32
 6/7 A kérdező kommentje:
allitolag cukorbeteg lesz, ilyen kezdeti stadium, de a mi orvosunk erthetetlen ezert semmit se tud elmagyarazni rendesen. nos kissé el van hizva, 1200kcalt irt neki elo, es azt mondta hogy o ajanlja, hog minel tobb krumplipurét egyen a gyerek..en csak néztem, hogy ez normalis? oszt annyiba is hagytam, majd utanna nezek masik orvosnak. lenyeg arrol meg nem beszelt, hogy a cukrot hagyja el.
2011. nov. 15. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod a krumpli sok fontos vitamint tartalmaz b c sok nyomelemet lehet ezért mondta nem azért mert szénhidrát
2011. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!