Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcalt vigyek be? (Bővebbe...

Hány kcalt vigyek be? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
158cm/46 kg vagyok.1,5 hét alatt le kéne dobni 2-3 kg-ot, vagy valamit kell csinálni, hogy laposabb legyen a hasam.Most sem nagy, de nem is lapos teljesen.Tudom, hogy a heti 0,5 kg fogyás az egészséges, eddig is úgy fogytam 5 kg-ot, életmódváltással, de örülnék, ha 1,5 hét alatt most min. 2 kg lemenne.Intenzíven mozgok, heti 5x járok konditerembe.A héten 2x voltam, de megyek szombaton is.Mivel fel szeretném gyorsítani a fogyást, 1,5 hét alatt 3x-4x kardiózni is fogok 50 percet.Hány kcalt kell bevinnem, hogy lemenjen 2 kg?Ja meg írhattok tippeket, ötleteket is, amik felgyorsítják a fogyást.Az utolsó nap meg víznapot fogok tartani+beveszek egy hashajtót(tudom, hogy nagyon egészségtelen)+ reggel kardiózok, aztán meg nem eszek, de ez csak 1 nap lesz.Légyszi, ne írjátok, hogy felejtsem el, mert tisztában vagyok azzal, hogy mik lehetnek a következményei.Meg utána szép fokozatosan emelem a kalóriákat.
2011. nov. 10. 06:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Vízhajtót vegyél be utolsó nap és akkor már egyáltalán ne sózz és ne fűszerezz mert ezek megkötik a vizet.

Zöldséget se akkor már mert az puffaszt.


Egyébként lehet mindent enni,csak a "nagy" nap előtt ezekel mellőzni érdemes.

2011. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy tanácsom lenne. Ha ezt mind megcsinálod, legyen a nyakadba akasztva a mentők és egy hozzátartozó telefonszáma.

Nem tudom, mi lesz azon az egy napon, de azt biztos, hogy akármi, egyetlen percét sem fogod élvezni, úgy meg mi értelme?

2011. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!