Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne kb. fogyjak,...

Mennyit kéne kb. fogyjak, hogy beleférjek ebbe a nadrágba (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


165 cm és 64 kiló vagyok. Szorít egy picit comb és fenék tájékon is.


2009. máj. 6. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Ugye a kérdésed kamu és nem komoly... Mondd, hogy csak szórakozol!

..vagy locsoljatok fel.

2009. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdésem. A "locsoljatok fel" poént meg már ellőtted, úgyhogy a válaszod se hasznos, se vicces nem volt. Jár a lepontozás. :)
2009. máj. 6. 11:14
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, kislány, itt sokan ellőnek mindenféle poénokat, ne csodálkozz, ha hülye kérdésre -sorozatos hülye kérdésekre- hülye választ kapsz.

A kérdésed nem attól hülyeség, mert tök felesleges és ostoba, hanem mert értelmetlenül tetted fel. Mutatsz egy nadrágot, kit érdekel milyen, de nem árulod el, hányas méreted van neked Vs. a nadrágnak.

Így mégis, hogy tudjon válaszolni bárki is?

Gondolkozz már légyszives, mielőtt kérdezel, jobban jársz ebben az életben.

Annak örülök, hogy megtanultad a múltkori okos kérdésedből, hogy a rágó hízlal e.:)

2009. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez jó! Sajna azt a kérdést nem én írtam, így alaptalanul viccelsz megint. És a lepontozás jár. :)
2009. máj. 6. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, istenem, kit érdekel, hogy lepontozol? Egy kis plusz agysejtet akartam tölteni a fejedbe, amiért meg köszönet jár- de az sem érdekel.

Ha nem gondolkozol, akkor magaddal szúrsz ki hosszú távon, nem mással. Nadrágméretet még mindig nem írtál.

2009. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
93%

Hát annyit, hogy beleférj a nadrágba :D

De komolyan, fogyózol, próbálgatod, és huss egyszer csak felmegy rád.


De vehetsz egy számmal nagyobbat is, az sokkal könnyebb és gyorsabb, és addig is van nadrágod. :D

2009. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez kész:D


Engem is lepontoz, z diktálja a kis tini szar lelkiismerete és butasága...amit bizonyít a kérdése.


Kérdzehtek valamit? nem bunkóságból, csak segítenék.

Ez egy többéves nacid?

mert azóta a csontjaid fejlődhettek és más lehettél.

Ha pedig kevesebb mint fél éves, akkor pedig nem tudod hány kilót híztál azóta?

2009. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Szia! A magasságod + súlyod + a kép alapján 5 kilót tuti fogynod kellene. Egyébként addig fogyj, amíg bele nem férsz, állati egysezreű. Van akinek rögtön megy a pocakjáról, combjáról és már 2-3 kiló után jobban felmegy a gatya, másnak meg ugyanehhez 10 kiló kell, mert mondjuk ciciből kezd el először fogyni.


Tényleg gáz a kérdés, nem akarlak szekálni én is, de egyetértek a korábbi válaszolókkal :X

2009. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
nadik aza kik*rt nagy ellenségeskedés XD agyammegáll he:DDD sztem 3kg kb:)am énis ennyi kilo vok meg cm baszod:O:DDDD
2009. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most kaptam ajándékba a nadrágot. Nem akarom másnak adni, se kidobni. :( Amúgy se ártana pár kg ledobása, ezért kérdeztem. Köszi a válaszokat!
2009. máj. 6. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!