Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne lapos a fenekem?

Hogy lehetne lapos a fenekem?

Figyelt kérdés

Utálom a fenekemet, mindig is irigyeltem a lányok többségét, hogy olyan kicsi a fenekük. Nekem sem nagy, de zavar, hogy nem olyan, mint a többieknek. Ha nekiállnék egy komolyabb diétának, akkor lapos lenne?

Az a baj, hogy most is 175/60 kg vagyok.

19/L


2011. okt. 15. 00:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*leszámítva azt
2011. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ki nem állhatom, ha megfordulnak utánam, mindig azon gondolkozom, hogy mibe ülhettem bele, vagy, hogy biztos azt nézik, hogy öltözködöm. (sima farmer).

Egyébként biciklizek és lovagolok rendszeresen. Anyukámtól örököltem ezt a fenék formát, tesómnak normális van.

2011. okt. 15. 10:49
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kis önbizalomra van inkább szükséged szerintem is, hogy tudd viselni azt a feneket :) A lapos fenék csúnya. A legtöbb csaj ezerrel gyúr popsira, hogy kicsit kikerekedjen :)
2011. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jaj, menj mar...

Nezd meg ezt a feneket, lapos, gusztustalan

[link]

es nezd meg ezt,

[link]

szerinted a pasik melyiket fogjak jobban szeretni?

Ha biciklizel is es lovagolsz is, akkor inkabb buszke legyel a popsidra, mert en biztos vagyok abban, hogy azert neznek meg, mert szep a feneked (Pippa feneke sem lapos, hanem szep es formas volt az eskuvon. Mas kerdes, hogy az ove eredetileg lapos deszka, csak speci alakformalot hasznalt azon a nagy napon, mint kesobb kiderult)

Szoval legy buszke, keves nonek van igazan szep kerek popsija. A tied - latatlanban mondom, de biztos vagyok benne - A TIED SZEP!!!

2011. okt. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A 175cm/60kg pont megfelelő! Annak pedig, hogy kerek popsid van, csak örülj, mert tény, hogy lányok százai akarnának nagyobb hátsót, mégsem adatik meg nekik. Diétázni neki ne merj kezdeni, az nem segítene semmit sem. Valószínűleg a 60kg-ban sok az izom, ami ugye nehezebb.

Mellesleg ne akarj olyan lenni, mint a többiek. Légy büszke magadra, hogy nincs lapos popsid, sportolsz, és vékony vagy!

2011. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát cserélnék veled... Bár nekem lennének ilyen problémáim xD
2011. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!