Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyk jobb? norbi update?...

Melyk jobb? norbi update? Vagy a 90 napos? 12 kg leadásához?

Figyelt kérdés
jó sok választ várok!
2009. ápr. 29. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
norbi egészségesebb szerintem. a 90napossal meg többet fogysz
2009. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is Norbira szavazok. szerintem ha csak 1-es kódú kajákat eszel, sokkal jobb és gyorsabb. csak a tartóssága nem tuti, ha a diéta végén elkezdesz szénhidrátot enni. fokozatosan kell, de a legjobb az életmódváltás, N. módra.
2009. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején Norbival fogytam 18 kg-ot. Most is csinálom (sajnos az évek alatt sokat visszaszedtem) kb. 2 hete és már fogytam. A 90 napos sem rossz, de én nem szeretem,ha meg van adva, hogy melyik nap mit ehetek. Norbinál mindent, csak nem mindegy mikor és mennyit!
2009. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és mennyi idö alatt?

mennyit mozogtál?

és most mennyit mozogsz?és mennyit fogytál?

bocsi a sok kérdésért csak kiváncsi vagyok!

2009. ápr. 29. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha választani kéne akkor norbi..azért is mert 12kg felesleghez nemkell a 90 naposat elkezdeni hiszem az azoknak való akik több mint 20 kilót akarnak ledobni gyorsabban.
2009. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát kb. 4 hónap alatt fogytam le. Szerintem nem volt gyors. Főleg 1-eseket ettem. Heti 3-4 torna. Most is kb. ugyanezt csinálom. Mondjuk most reggel eszek, teljeskiörlésű magvas kenyeret 1 szeletet, de utána főleg csak egyeseket. Van itthon elliptikus trénerem, azon edzek heti 4szer egy órát, meg csinálok popsira gyakorlatokat. Ja, a legfontosabb, sokszor eszem kevesebbet, így soha sem vagyok farkaséhes. Most két hét alatt kb. 3 kg fogytam. Kérdezz még, ha van vmi!

2009. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem ügyes vagy!!!

és reggelente szerinted megengedett 1 zsömle???

hát én futni járok!ma reggelire ettem 3 tojásbol rántottát,1 kanál olajjal sütöttem

1 zsömlét és almapaprikát!

foglalmam sincs hogy mit egyek egész nap

mondjuk tegnap egész nap éhes voltam akár mit ettem akkor is!lehet terhes vok!majd veszek ma tesztet!

het 4-x ajánlott tornázni??

2009. ápr. 30. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha heti 3x van időd tornázni, akkor az is elég, de annál ne legyen kevesebb. És min. 1 órás legyen 1 edzés!

Ha Norbizni akarsz, vagy töltsd le a netről a kódokat, vagy vedd meg a könyvét. Akkor tudni fogod, mit ehetsz. Egyébként nincs ebben semmi ördöngősség: curosat, liszteset, zsírosat délután már ne nagyon.

2009. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!