Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este "zabálhatok" ha súlytartó...

Este "zabálhatok" ha súlytartón vagyok és beleférek a 2000kalóriába?

Figyelt kérdés

Ha egész nap kb 1200-1300kcalt eszek, de este kb 11kor, lefekvés előtt megeszek egy nagy szelet vajaskenyeret, tejjel, vagy péksütit, szelet pizzát vagy mákostésztát és ezt majdnem minden 2. -3. nap. Így kb 2000kcal környékén járnék. A többi nap marad az 1300kcal akkor tarthatom a súlyom, vagy fogyok még esetleg, vagy netán hízok?Igazából fogynom már nem lenne muszáj,bár eltudnék viselni még -3kilót. 170cm/58-59kg.

Mivel inkább már súlytartón vagyok ezért a mozgást is csökkentettem heti 3-4óra kardióra.


Vagy még azon gondolkodtam hogy ha úgy jön ki hogy egész nap alig tudok enni max 400kalóriányit akkor este akár megehetek 1600kcalt legyen az torta,gyros stb?

Mivel már nem akarok fogyni gondolom nem muszáj már a magas fehérjebevitel.


Mielőtt valaki elkezdene oltani hogy, visszafogol hízni te disznó,mondom hogy nem minden napos dolog lenne.


2011. szept. 21. 10:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

aham. tehát amint konkrétumot kéne írni, az már megerőltető. inkább újabb gyúny következik.. értem.

nos, a pszichológia soha sem érdekelt, de azt hiszem így is túl sok következtetést vontam már le az írásaidból.. remélem persze tévedek veled kapcsolatban.. vagy nem, és akkor nagyon nem lennék a te helyedben :/

ha a témához már nem szólunk hozzá, ugye léphetünk?


legjobbakat.

2011. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Konkrétum:minden amit te írtál, és én már rég leléptem, te vagy aki feleslegesen túráztatod magad.
2011. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

ezúttal baromira igazad van.

tényleg felesleges neked válaszolnom, és konkrétum: minden amit írtam.

2011. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!