Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este "zabálhatok" ha súlytartó...

Este "zabálhatok" ha súlytartón vagyok és beleférek a 2000kalóriába?

Figyelt kérdés

Ha egész nap kb 1200-1300kcalt eszek, de este kb 11kor, lefekvés előtt megeszek egy nagy szelet vajaskenyeret, tejjel, vagy péksütit, szelet pizzát vagy mákostésztát és ezt majdnem minden 2. -3. nap. Így kb 2000kcal környékén járnék. A többi nap marad az 1300kcal akkor tarthatom a súlyom, vagy fogyok még esetleg, vagy netán hízok?Igazából fogynom már nem lenne muszáj,bár eltudnék viselni még -3kilót. 170cm/58-59kg.

Mivel inkább már súlytartón vagyok ezért a mozgást is csökkentettem heti 3-4óra kardióra.


Vagy még azon gondolkodtam hogy ha úgy jön ki hogy egész nap alig tudok enni max 400kalóriányit akkor este akár megehetek 1600kcalt legyen az torta,gyros stb?

Mivel már nem akarok fogyni gondolom nem muszáj már a magas fehérjebevitel.


Mielőtt valaki elkezdene oltani hogy, visszafogol hízni te disznó,mondom hogy nem minden napos dolog lenne.


2011. szept. 21. 10:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

utolsó: súlytartásról és nem fogyásról van szó.

szövegértés 1-es. :)

2011. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
utolsó: nálad is, mert ez nem a kérdésre felel.
2011. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Súlytartásra pedig általában súlyfelszedés vagy súlyleadás után van.

Gondolkozz mielőtt f.kázol f.szikám! És tanulj meg olvasni,látod én a tieidre nem tudtam válaszolni, mert érthetelenül írsz. A f.kázásod ezért bóknak veszem!:-)


És légyszi a kérdezőnek válaszolgassál, köszike.

2011. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek már napokkal ezelőtt le lett írva a válasz :D

de vagdalkozz csak szavakkal, látom az megy.

nyilvánvaló, hogy nem csak az én írásomat nem tudod értelmezni, mert ha minden igaz te vagy az, aki fogyasztó krémekben hisz, és befóliázza magát. ez pedig számomra egyértelműen olvasatlanságot, naivitást jelent.


meg amúgy is, persze nem 100% hogy eltaláltam ki vagy, de tinipi.csa a baromságaival ne szóljon a nagyok dolgába, tudod mit írtam a szellemi súlycsoportokról.. ;)

2011. szept. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok az, bocs, de miket írogatsz? Már megint beégetted magad. Ügyes vagy, nem erre kéne használnod ezeket a fórumokat.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy mennyi idős vagy, mert az előzőekben mintha magadról írogattál volna. Egy értelmes felnőtt nem írogat ilyeneket.

2011. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

heh?

nem én írtam fas.zságokat. és mégis, mi ez az érdeklődés a korom iránt? te is olvashatsz és tanulhatsz, ez nem korhoz kötött.

2011. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

nem én kezdtem belekötni Kérdezőbe olyan szavak értelmén lovagolva, mint "zabálás"

idézet "A zabálás ezt jelenti, bocsika. Nagy mennyiségű ételt rövid idő alatt a szervezet nyelőcsövébe juttatni. És Te írtad ezt a kifejezést."


és nem én kezdtem neked írni.

idézet: ".Aczél. nem írtál használható választ, mi van veled?? Szegény emberke a segítséged nélkül marad, és nem tudja meg mi a testzsír-csökkentés arányainak meghatározása, majd ennek levezetése, és alátámasztása saját bemagolt tapasztalatok alapján.

Hülye kérdésre hülye válasz."


ezek után nem értem mit akarsz még. máról írsz mint ami a kérdés volt, megszólítasz engem, közben azt sem tudom végül is ki vagy.. de mások ba.szogatása megy, ezt már tudjuk.. most nincs kedvem elküldeni téged sehová, de ilyenkor ezt szoktam.

2011. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát tényleg magas az IQ-d! Gratulálok!!
2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

az. de ha már sértegetsz/dicsérsz, bármi alátámasztás?

ha élőben lehülyézel, az egy dolog, nem érdekel. de itt miért nem tudod alátámasztani a véleményedet valamivel? ez olyan fura.. komolyan, szerintem össze-vissza vagdalózol sértésekkel.. én megindoklom miért gondolom ezt -> nem támasztod alá semmivel az érveidet.

2011. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy nagyon okos vagy!! ...és szerencsémre TE Magad támasztod alá!:-))


Ezen sajnos nincs mit kifejteni! Ha nem érted, te bajod.

2011. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!