Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este "zabálhatok" ha súlytartó...

Este "zabálhatok" ha súlytartón vagyok és beleférek a 2000kalóriába?

Figyelt kérdés

Ha egész nap kb 1200-1300kcalt eszek, de este kb 11kor, lefekvés előtt megeszek egy nagy szelet vajaskenyeret, tejjel, vagy péksütit, szelet pizzát vagy mákostésztát és ezt majdnem minden 2. -3. nap. Így kb 2000kcal környékén járnék. A többi nap marad az 1300kcal akkor tarthatom a súlyom, vagy fogyok még esetleg, vagy netán hízok?Igazából fogynom már nem lenne muszáj,bár eltudnék viselni még -3kilót. 170cm/58-59kg.

Mivel inkább már súlytartón vagyok ezért a mozgást is csökkentettem heti 3-4óra kardióra.


Vagy még azon gondolkodtam hogy ha úgy jön ki hogy egész nap alig tudok enni max 400kalóriányit akkor este akár megehetek 1600kcalt legyen az torta,gyros stb?

Mivel már nem akarok fogyni gondolom nem muszáj már a magas fehérjebevitel.


Mielőtt valaki elkezdene oltani hogy, visszafogol hízni te disznó,mondom hogy nem minden napos dolog lenne.


2011. szept. 21. 10:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szia,szép napot Aczél! :)
2011. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Neked is szép napot pillecukrom ;)
2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
44%

Bocs, de a kérdés is elég fura! Mire akarsz kilyukadni? Hogy szerintünk ehetsz-e amennyit akarsz, amikor akarod, mert vki szerint a 2000 kcal egy napi szükséglet és mi van ha nem vitted be?? Hogy zabálhatsz-e mindent ami eléd kerül?? Hát ahogy gondolod, ha szerinted az úgy egészséges, hogy együltő helyedben megeszel 1600 kcal-t, te dolgod, de minek fárasztasz minket ezzel?

Ti olvastátok valahol, hogy ezt így be kell pótolni?

Szegény gyomrod-hol 400-at kap, hol 1400-at, nem is fog felborulni az anyagcseréd. Hát sok sikert a további súlytartáshoz!!

2011. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Nem azért eszek mert kell,hogy meglegyen a 2000kcal. Hanem mert kívánom!!

Az pedig hogy miért este,azaz én dolgom.

Ha pedig belegondolsz,nem terhelem meg a gyomrom mivel pl 1000kcal az elég kevés mennyiség az ilyen kalóriadús ételekből.

2011. szept. 28. 18:06
 15/33 anonim ***** válasza:

ez igaz. de pl péksütiknek tápértéke alig van (nincs) ha viszont ezzel viszed be a napi energia igényed felét, akkor üres "kalórián" kívül nem ettél semmi hasznosat. az meg elég sz.ar.

csak egy példa volt!

2011. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy ha kiéhezteted magad, utána zabálsz-te nevezted így, nem megrágod rendesen a falatokat, hanem tömöd magad. 1000-rel. Ennek szerinted van értelme??

Szerintem a kérdés is hülyeség, mert nagyon jól tudod a választ, csak megnyugtatást kérsz tőlünk, hogy "Igen, nyugodtan egyél amennyi beléd fér, nem lesz belőle gond,"-én ebben nem segítek, bocsi. Szerintem nem is mindegy hogy mit eszel és az sem hogy mennyit, de ezt magadtól kéne tudnod!

2011. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Honnan vetted te ezt hogy rágás nélkül tömöm magamat kajával? -.-

Ha meg nem sikerült felfogni a kérdést,akkor inkább ne is válaszolj!

2011. szept. 28. 21:36
 18/33 anonim ***** válasza:
gondolom kicsit a szavak jelentését hagyományosan értelmezte. de ez unalmas rész, nyilván mindenki nagyon jól megrágja az ételt... ez óvodás dolog, és nem komoly táplálkozástudományi kérdés :)
2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

A zabálás ezt jelenti, bocsika. Nagy mennyiségű ételt rövid idő alatt a szervezet nyelőcsövébe juttatni. És Te írtad ezt a kifejezést.

Azt csinálsz amit akarsz eszetlenül, csak minek írod ki nagy betűkkel, hogy Nézzétek, Szerintetek hülye vagyok???

2011. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

.Aczél. nem írtál használható választ, mi van veled?? Szegény emberke a segítséged nélkül marad, és nem tudja meg mi a testzsír-csökkentés arányainak meghatározása, majd ennek levezetése, és alátámasztása saját bemagolt tapasztalatok alapján.

Hülye kérdésre hülye válasz.


Neked kell tudnod, hogy mitől és hogyan fogytál eddig, ez alapján tudnod kell azt is, hogy milyen hibákat és mulasztásokat végzel, amik előbb-utóbb mutatkozni fognak. Nem az aáz, hogy megeszed azt a sok kaját, hanem az, hogy addigra már valószínű, hogy elfáradt a szervezeted, és automatice elraktározza a bevitt kaját zsírként, mivel előtte pedig kiéheztetted.+ a beleidben marad egy csomó emésztetlen kaja. Az a baj még ezekkel a rossz szokásokkal, hogy hamar hozzászokik a szervezet, és utána igényli is - nem heti 2x, hanem minden 2.nap, majd lassan minden nap és ez okozza utána a gebaszt.

Ha lassan eszed hamarabb telítődsz, és talán nem 1300-1400 kcal-t, hanem csak a felével mérgezed magad.


Csak nem értem hogy merülhet benned fel ilyesmi, ha eddig oda kellett figyelned a táplálkozásodra.


(Bocs, ha durva vagy nyers voltam ,de az igazság fáj.)

2011. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!