Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zabpehely hogy jobb? Ha...

A zabpehely hogy jobb? Ha csak simán leöntöm tejjel és eszem, vagy ha összefőzöm vele?

Figyelt kérdés

Nem ízileg gondolom, hanem, hogy hogy egészségesebb, fogyókúrásabb.

Tudom, hogy a kcal uannyi marad, de a térfogat változás miatt van különbség a gyomorban.

Köszi


2011. szept. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon SEMMI különbség nincs
2011. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga, de tényleg, de szerintem a kása sokkal laktatóbb.
2011. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
100%
nem fog se összeszűkülni se kitágulni a gyomrod tőle nyugi eheted ahogy jól esik. én natúrban eszem főzés nélkül a pelyhet, tejjel
2011. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem főzve jobb. Egy 20g mennyiségből már egy egészen nagy tálnyi lesz és jobban esik a szemnek:)

Én vízzel,édesítővel és fahéjjal vagy kakaóporral szoktam készíteni.

2011. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak megmikrózom kicsit, de azt is csak a fahéj miatt, hogy össze tudjam keverni.:-)
2011. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként is szoktam bele fahéjat tenni, meg néha almát is. De natúran is megeszem.

2011. szept. 15. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
zabkásának megcsinálom rá édesítő és mindenféle cukor nélküli kakó de kirpbóálom asszem fahéjjal is:D
2011. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én kásának főzöm fel mindig sima vízzel, majd joghurttal leöntem+vágok bele valamilyen gyümölcsöt+valamilyen mag(dió/mogyoró-mikor mi)+fahéj

szerintem kásának laktatóbb és jobb is mert jó meleg és főleg mostmár jön a hideg jobban esik az embernek reggel meleget ennie és úgy indulni:) de kcal és egészség szempontjából is mindegy

2011. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!