Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem iszom elég vizet, hogyan...

Nem iszom elég vizet, hogyan igyak meg egy nap 3 litert?

Figyelt kérdés
Itt sok helyen olvastam, hogy a bő folyadékfogyasztás segít a fogyásban. De valahogy mindig keveset iszom.
2011. szept. 9. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ízesítsd meg valamivel. Pl. csinálj egy híg teát és azt idd. Akkor könnyebben lecsúszik.


Szerintem 3 litert akkor kell inni, ha kint dolgozol a mezőn. Egy légkondícionált irodában ülő ember (pl. én) napi kb. 2 litert iszik.

2011. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a 3 liter kicsit sok. Én 2-őt iszok meg, és így is elég jól működik az anyagcserém :D Azt ajánlom, fogj egy 2 literes palackot, és töltsd meg buborékmentes vízzel (vagy vegyél egy palack buborékmentes ásványvizet :D) és a nap során mindig igyál belőle. A nap végére igyekezz meginni az egészet. Így biztos lehetsz abban, hogy eleget ittál :)
2011. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy az asztalon mindig van egy pohár, benne viz, igy amikor ránézek, eszembe jut, hogy inni kell.

Amikor kiiszon, akkor AZONNAL megtöltöm, igy legkésöbb fél óra múlva megint látom, hogy van benne, azaz ki kell inni.

Igy elég jól lehet tartani a napi adagot.

2011. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az az alap, hogy reggeli, ebéd és vacsora előtt és után is iszom egy pohár vizet. Ez pont két liter.

Közben meg ha megszomjazom, akkor iszom. Így összejön a 3 liter.

2011. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

először szokasd magad az iváshoz

ugyanabban az időben ugyanannyikat igyál

mert az agy rááll, mindent ami szokás, azt el akarja érni.


szerintem 1 hét alatt rááll az agy.

2011. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam csinálni, hogy minden órában megiszok minimum 1 deci vizet, akkor is ha nem érzek szomjúságot. Így mindig megvan a szükséges folyadék mennyiség.
2011. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BB30+ válasza:
100%

Szia!


Figyelj csak! Nem a literekhez kell ragaszkodni, hanem ahhoz, hogy a napi 3 átlátszó világos pisi meglegyen. Nekem télen 2-3 liter, nyáron 5-6. Emberfüggő. Ha élsportoló vagy és maximálisan el akarod kerülni a dehidratáltságot, akkor napi 5 átlátszó világos pisiléshez megfelelő VIZET kell inni!


Üdv

2011. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok élsportoló, csak rossz és lassú az emésztésem, de úgy tudom, a sok víz segít.
2011. szept. 9. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem a víztől lesz gyors az anyacseréd, hanem a rendszeres mozgatástól és a napi többszöri táplálkozástól.

Egyébként nekem szerencsére könnyű, mert én nem kényszerből iszok, hanem mert imádom a vizet:D

Csak a suliban lecsúszik 2 liter, itthon még kiegészül vagy másfél literrel :D

Vegyél egy üveggel, és folyamatosan kortyolj belőle :)

A szomjúságot nem csillapítani kell, hanem megelőzi:)

2011. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 45kgommal(alacsony vagyok) megiszom napi 3-4-et azokon a napokon is amikor nem mozgok túl sokat. facsarj a vízbe citromlevet, az ad neki egy kis ízt és jobban csúszik.
2011. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!