Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 csapott evőkanál félzsíros...

5 csapott evőkanál félzsíros túró kb. hány kalória? ( bocsi, csak befuccsolt a mérlegem)

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
150g körül lehet. De ne foglalkozz a kalóriával túró esetén. Fehérje...eheted orrba-szájba.
2011. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi, meg is volt:D
2011. aug. 18. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első hülyeséget beszél! Akár fehérje akár nem ha túllépi vele a napi kalóriaadagot akkor a fehérjétől is lehet hízni!!
2011. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó nem fogok neked magyarázkodni, tudom mit hogy kell és ennyi, aztán hogy valaki megfogadja-e amit írok az engem már nem érdekel. Kövesd nyugodtan a sztárdiétáidat, számolgasd a kalóriáidat, egyél egy nap csak cukrot meg telített zsírt, fehérje nem kell, a lényeg, hogy ne lépd túl a kalóriamennyiségedet, aztán majd úgy is fogsz kinézni, az már nem az én problémám :)

A fehérjét az izmok használják fel, azért kell minél többet fogyasztani diéta alatt, hogy kevesebb izmot veszíts. Tudod mennyit kéne enni belőle, hogy valamennyi is zsírrá alakuljon belőle? Másfél kiló csirkemellnél kezdődne naponta.

De ne egyél fehérjét diéta alatt, mire befejezed, fogytál igen de, hogy az összes izom is leépül mellette az biztos és akkor lesz egy ilyen szép formátlan, összeesett testalkatod.

Aki ilyet szeretne az számolgassa a kalóriáit.

2011. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te idióta,ki a fene mondta hogy ne egyen fehérjét????!!!

Én csak annyit mondtam hogy fehérjét sem szabad ész nélkül enni,mert abban is van kalória,és ha átlépi a napi mennyiséget attől is hízik!


Ezt nehéz felfogni?

2011. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen én vagyok az idióta, lehet kicsit jobban értek hozzá, mint te. Te aztán olyan kurv4 tájékozott lehetsz a Kiskegyedből meg a Nők lapjából.

Diéta idején ettem kb napi 200-250g fehérjét, 200g szénhidrátot és kb 50g zsírt, ami úgy napi 1800kcal és jééé mégis lement hetente 1kg.

A fehérjétől, hogy lehetne hízni diéta alatt, amikor az izmok a szénhidrát hiány miatt felhasználják az összeset?

2011. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek igaza van egy kicsit. Nem baj, ha este vagy akármikor túl sok fehérjét fogyaszt, mert hasznos, tehát nem kell bűntudatot éreznie, mert túllépte a napi kalóriamennyiséget. Viszont az is igaz, hogy ha több kcal-t eszik, mint, amit mozog, legyen az fehérje, szénhidrát vagy zsir, igenis nőni fog a testtömege. Ami szerintem nem baj fehérje esetén, mert hosszútávon szerintem nem a testtömeg számit, hanem az alak... ;)
2011. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!