Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket főzzek neki? (kérdésem...

Miket főzzek neki? (kérdésem rövid)

Figyelt kérdés

Sikeres fogyókúrámon felbuzdulva, apu is le akar fogyni és engem kért meg hogy segítsek neki és adjak neki mindig vacsorát meg figyeljem az étkezését stb.


A baj csak az, hogy míg én simán kajáltam sovány túeót, meg abonettet és társaikat, szeretem is őket, vele ezeket nem lehet megetetni.


Milyen diétás ételeket főzzek neki?


2011. júl. 25. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Fözzél teljesen normális ételeket, de csak nagyon kevés zsiradékkal (egy nagy fazék pörköltet is meg lehet fözni úgy, hogy maximum 1 evökanál zsiradékkal kezded); ahol lehet, hagyd ki a lisztes süritést, és az étkezések nagy részét s a zöldségfélék tegyék ki némi húsféleséggel.
2011. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Párolt rizs,grillezett virslivel

Natúr szelet,párolt zöldséggel

Píritós,sajttal.

Ezek mind-mind diétás,zsírszegény kaják.

2011. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisnita ***** válasza:

Én úgy fogytam le (mondhatni megfeleztem magam) hogy ugyan azt ettem amit addig csak másképp elkészítve. A fehér lisztet el kell hagyni! Főzelékekbe rántás helyett étkezési keményítőt használj! Kenyér helyett tk kenyér, tk rozs kenyér, vegyél tk kenyérlisztet és süss belőle kenyeret! Cukor helyett édesítőszer az ételekbe, teába, kávéba, stb. (esetleg nyírfacukor vagy nádcukor, de ezekkel is vigyázni kell, egészségesebbek a sima cukornál, de azért hizlalnak)

Tejtermékekből zsírszegényeket vásároljatok. Pl: hóvirág sajt, 1,5% tej, 12% tejföl, szóval mindenből az alacsony szírtartalmút.

A zsírt el kell felejteni, helyette étolaj vagy még jobb az olíva olaj. A lényeg, hogy a szénhidrátot le kell csökkenteni és helyette fehérjét és rostot kell enni. Ugyan annyit ehetsz, sőt akár többet is, de nem mindegy hogy mit és milyet.

Kicsit tanulmányozd át az Update módszert, nekem nagyon bevált. 108 kg voltam most 65 kg vagyok. Soha nem vettem Update termékeket még egy pudingot sem, azokat a termékeket vásároltam amiket bármelyik boltban meg lehet kapni.

2011. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

08:40!Gratulálok ehez az eredményhez!!!

Azt szabad tudni hogy mennyi idő alatt fogytál így le,és hogy mozogtál e?

2011. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, jöhetnek még :)
2011. júl. 25. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!