Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lanyok, szerintetek egy 29...

Bala82 kérdése:

Lanyok, szerintetek egy 29 eves boldog csaladapanak mijen az idealis testalkata?

Figyelt kérdés
Mint kiderült 29 eves ffi vagyok,197 cm magas,92kg, mell körfogatom 95 cm a haskörfogatom 85 cm. Nincs kockahasam, semmi hu de kidolgozott reszem, viszont 38-as a nadragom es L-es a polom. Nagyon vekony zsir a hasamon es a mellemen, ami pl ülve nem tul dekorativ. Szerintetek ez összesegeben gazos? Köszi (elsösorban) lányok!
2011. júl. 18. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Fiú vok tenni kell ellene mert nem csak nem dekoratív de veszélyes is teszünk együtt ellene?

2011. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem olyan gázos, de ha nem sportolsz naponta-kétnaponta, akkor kezdj el szerintem, mert pár éven belül sokkal komolyabb problémáid lesznek. gondolom ezzel tisztában vagy.
2011. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt direkt nem irtam az elsö körben, hogy szeptember ota fogytam 43 kilot,heti 3 alkalommal futok 14 km-t,telen kondizni szeretnek a futas mellett.Igazabol azt szeretnem tudni,hogy most hogy allhatok.Mennyire vagyok "piackepes"?
2011. júl. 18. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Elküldöd privátba hogy csináltad?

2011. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Családapa vagy...miért akarsz piacképes lenni? A feleségednél érdeklődj.
2011. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Gratulálok!!! :D És igen, ha így folytatod és mozogsz meg figyelsz az étkezésedre, akkor nem lesz semmi gond. De persze leginkább a feleségednek akarj tetszeni. ;)
2011. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az mert gond ha valaki piackepes akar maradni? Nem akarom megcslni a felesegem,igen neki akarok tetszeni, ne meg persze magamnak megfelelni. Ja, es lanyok egy ferjnek normalis estben nem mindegy, hogy mit gondolnak rola hasonlo koru nök. Ez gond?
2011. júl. 18. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Viszonylag jók az arányok,csak egy lóg ki a mell-hát kerület.

Szerintem ez kicsit karcsú.Az egyik legférfiasabb testrész a széles hát.

Vegyél otthonra egy húzódzkodót.

2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!