Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná hogy kell...

Valaki megmondaná hogy kell helyesen étkezni hogy fogyjak? (lent)

Figyelt kérdés
kb 15 kg t szeretnék leadni (16 fiú) és azt olvastam hogy kb a 80 % az étkezésen múlik emellett én aerobikoznák meg súlyzóznak meg hasaznák stb... de így mit sem ér ah nem étkezek helyesen vki leírná nagyvonalakban hogy mikor mennyit és mit egyek?
2011. júl. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi 4-5szöri étkezés.


Kerüld a cukros, fehér lisztes termékeket (vagyis péksütik, csoki, édességek, fehér zsemle, kifli kilőve). Helyette egyél teljes kiőrlésű, barna pékárut felvágottal, egy kis sajttal és zöldségekkel.

Reggelire mehet rántotta is vagy lecsó 2-3 tojásból, hozzá szintén barna kenyér és zöldség.


Tízóraira lehetőleg gyümölcsöt egyél.


Ebédre a legjobb választás egy soványabb hús (csirke, pulyka, hal) zöldség körettel vagy salátával. Mehet hozzá egy kis rizs vagy párolt krumpli is.


Uzsonnára én tejtermékeket szoktam enni. Pl. túrót, hozzá egy kis zöldséget vagy gyümölcsöt.


Vacsorára pedig az ebédhez hasonló kaját, vagy fehérjeturmixot. De mivel fejlődő szervezet vagy, nem gond, ha eszel egy kis teljes kiőrlésű pékárut este.

2011. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggel egyél egy tál erdei gyümölcsös müzlit

tízóraira egy almát

ebédre zöldséglevest és páralt halat párolt zöldséggel

uzsonnára almát megit

vacsorára egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret sonkával és alacsony zsírtartalmú margarinnal (pl: Liga margarin)


ja és nem muszáj mindig almát enni tízóraira és uzsonnára ehetsz valamilyen más zsírégető gyümölcsöt pl: egy tál egres vagy málna,cseresznye,meggy vannak negatív kalóriás ételek próbálj belőlük is sokat fogyasztani

(negatív kalóriás étel: minél többet eszel belőlük annál kalóriát éget el a szervezeted pl: megeszel egy 25 kalóriás brokkolit a tested 100 kcal-t éget el)


ja és ami a legfontosabb kitartás :) ne add fel soha különben nem fogsz lefogyni:D és mindennap csinálj meg legalább 100 fekvőtámaszt lapos hasad lesz tőle:) nekem bevált. Sok sikert!

14/L

2011. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

reggelire egyél teljes kiőrlésű kenyeret sovány felvágottal, sovány sajttal vagy főtt tojással és zöldséggek, tojás, zöldség, túró, körözött, sovány vaj, sajtkrém is mehet zöldséggel vagy zabpelyhet tejtermékkel-tej, joghurt, kefír és magokkal-dió, mandula és/vagy gyümölccsel-dinnye, ananász, alma, meggy, málna, áfonya vagy gyümölcstrumix zabpelyhet is darálhatsz bele

tízórai korpás kekszek, pászkák, gyümölcs, 1-2 marék mag, tejtermék

ebéd könnyű zöldségleves, husos-ragus levesek, krémlevesek, paradicsomleves, tojásleves stb párolt husok, halak, főtt tojás, rakott-töltött zöldségek, gombapörkölt, pulykatokány, főzelékek, főtt husok, főtt krumpli, rizs, lecsó, rizseshús, párolt zöldségek, saláták, mozzarella sajt

uzsonna gyümölcs, tejtermék

vacsora főtt hús, tojás, halak, párolt zöldségek, nyers zöldségek, tejtermék-túró, kefír, joghurt, gyümölcs-ananász, alma, dinnye, málna stb, mozzarella sajt, pulyka, csirkesonka,

2011. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A fogyáshoz, tömegnöveléshez a testépítők értenek a legjobban: [link]

Érdemes végig olvasni de a 3. oldal foglalkozik az étrendel.


Azért ez a 80% nem így van.

2011. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!