Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek dagadt vagyok?...

Szerintetek dagadt vagyok? Milyen a testalkatom?

Figyelt kérdés

Itt a link:

[link]


Cicanadrágot vettem, hogy jól látszódó legyen a lábam, a felsőt meg már kinőttem. Nem ilyen ruhákat hordok!! :) Bocsi a rossz képminőségért!

Dagadt vagyok? Már fogytam 3 kg-t, és nem tudom, hogy abba hagyjam-e a fogyózást, ezért tettem fel a lépet.

Légyszi írjátok oda az életkorotokat és a neveteket. 14/L.


2011. júl. 4. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerinted dagadt vagy? De most komolyan!
2011. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
figyeljetek! nem akarok senkivel sem vitázni, de nem tartom magam kövérnek! hanem inkább van fölöslegem. a kövérség és ha valakin van felesleg nagyon messze áll egymástól. és csak azért tettem fel a kérdést, mert mindenki az oszt.társaim közül azt mondogatja, hogy vékony vagy meg stb. aztán másnap hallom, hogy azt mondta, hogy szerinte nem is vagyok vékony, csak vígasztalni akart. de ha lehetne átírnám a kérdést: szerintetek van mit leadnom? lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de légyszi, aki csak sértegetni akar az inkább ne írjon ide semmit se! köszönöm! :)
2011. júl. 4. 17:15
 13/14 anonim ***** válasza:
dagadt a fenéket,nagyon jó alakod van,ne merj fogyni!nem vagy ha jól látom se deszka,tök szép csípőd van,és hidd el a bazi vékony láb nem valami jó,örülj,hogy baletoztál.nekem olyan vékony lábaim vannak,hogy volt aki már azt is mondta,hogy undorítóan vékony,de hízni nem merek,mert hasra hízom és...hát.Am hány kg vagy meg milyen magas?
2011. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi! és tényleg nem azért tettem fel a kérdést, hogy minél több embertől halljam a dicséreteket, hanem komolyan nem tudtam eldönteni, hogy fogyni kéne még vagy nem.
2011. júl. 8. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!