Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal a fasírt?

Mennyire hízlal a fasírt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:52
 1/3 anonim válasza:
46%

Szerintem mivel van benne zsemle ezért csak óvatosan vele.

én diéta alatt nem enném a helyedben

2011. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyományosan olajban, vagy zsírban kisütöd, akkor nagyon. De sokat tudsz "csalni" azzal, ha csak simán a sütőben sütöd, olaj és minden egyéb nélkül.
2011. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagymértékben függ attól, hogy:


1, miből készül: pl. zöldségfasírt, szójafasírt is van, raksz-e bele zsemlét vagy kenyérféleséget, az sima fehér lisztből készül vagy teljes kiőrlésűből

2, hogyan készíted el: olajban kisütve vagy sütőben, mikróban (a sütőben készült "egybefasírt" - Stefánia vagdalt - picit diétásabb, bár én ezt kevésbé szeretem)

3, milyen húsból készíted: hagyományos disznóhús, vagy esetleg baromfi, hal, vagy szója


Minél kevesebb lisztes cuccot, illetve olajat használsz, annál több kalóriát tudsz megspórolni.


Alapvetően nem a legkevesebb kalóriát tartalmazó ételek közé tartozik, de el lehet készíteni kicsit diétásabban is ha annyira szereted (én imádom, persze a hagyományos formáját :)).

2011. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!