Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alma is hizlalhat ha tul...

Az alma is hizlalhat ha tul sokat eszem?

Figyelt kérdés
naponta legalabb 1 kg almat eszem me(vagyis kb. delutan 2 ora utan csak almat eszem)ez mennyire karos?
2008. febr. 26. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen almát eszel. A legtöbb alma savas. Ha ilyen mennyiségben eszed, kicsinálhatja a gyomrod. Nem szokott tőle fájni, nem marja? Nekem már egy alma is marni szokta a gyomrom + vássa a fogaim.
2008. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
elvileg igen, hát... én még nem híztam tőle, pedig én is megeszek belőle néha 1 kilót naponta... igaz mondjuk olyankor ált. már semmi mást nem eszem egész nap. És nem leszek éhesebb tőle, pedig azt mondják, az lesz tőle az ember.
2008. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
igazából ez attól függ, mikor eszed.reggel kevésbé hízlal,mert olyankor a benne lévő cukor átalakul energiává, nem pedig zsírrá..én délelőtt szoktam gyümölcsöt enni,akkor ajánlott
2008. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

mivel semmi fehérjét nem viszel be megnézem hogy le fogsz tőle fogyni, megsúgom előre, hogy NEM.

a lényeg a fehérjebevitel lenne, amúgy sok gyömölcscukor van benne, edzés előtt és után egy kicsi engedélyezett lehet, illetve ahogy már írták reggel felkelés után, ilyenkor jó, de hogy csak almát eszel, ennél nagyobb butaságot nem is csinálhatnál,


olvasd VÉGIG kérlek ezt!!


[link]

2008. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
NEM nem hizlal söt állitolag segiti a fogyókurát.
2008. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!