Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hulahopp karikával végzett...

A hulahopp karikával végzett mozgás karcsúsít, formál? Nektek használt?

Figyelt kérdés

Nem kell rögtön hozzám vágni, hogy találjak ki keményebb mozgást vagy fogyózzak, mert nincs szükségem rá (168 cm vagyok és 52 kg)

Inkább csak formázni szeretnék (derék, csípő, fenék)


2011. júl. 1. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehet formálni, de inkább csak a csípőt, vagy ha a zsír lemegy a hulahupptól a fenékre. Nekem szépen formál de egyáltalán nem fogyaszt :) De ha befeszítve csinálod akkor még feszesít is.
2011. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
48%

jézusom:D az első elmondta a lényeget... a zsír lemegy a hasadról a fenekedre, formál de nem fogyaszt, meg feszítsd meg úgy jó lesz:D:D:D gyerekek reggel van még ehhez...


a formázni kifejezés meg értelmetlen leírása egy nemlétező élettani folyamatnak. lehet fogyni vagy izmosodni (vagy erőt növelni, de erre főleg nevetséges lenne a hullahopp). ennyi. vagy vagy alapon működik, mert teljesen ellentétes környezetet kíván a kettő.


a hullahoppnál csak intenzívebb mozgások vannak, ennyi erővel akár hasazhatsz guggolhatsz, meg kitöréseket csinálhatsz, azzal is többet érsz el. a hullahopp max a zs terv legyen, mert ennyi erővel csuklókörzéseket is csinálhatsz a tv előtt ülve, kb ugyanazzal az eredménnyel.

2011. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
a hullahopp is azon alapul hogyha valamit nekinyomsz a hasadnak akkor az automatice befeszíted anélkül hogy tudnál róla szóval némi izmot tornáztatsz vele, meg valami kikapcsoló elfoglaltság mókás főleg amíg meg nem tanulsz vele játszani. a semminél jobb.
2011. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:
0%

a kulcs a "némi izmot tornáztatsz vele".


közel se eleget ahhoz hogy értékelhető kalóriadeficitet érj el vele. a semminél jobb, de hatása nem lesz. a kalóriák égetése összefügg nagyban azzal hogy mekkora izomcsoportot mozgatsz meg. a hasizom nem a nagyok közé tartozik. a másik pedig az izom összehúzódásának intenzitása. nem égetek annyi kalóriát ha felállok a székből mintha a teremben 80 kilóval a vállamon guggolok. a hullahopp karika még megfeszített hasfal mellett 1 órában se hiszem hogy 2-300 kcal-nál többet égetne el, és akkor még szerintem erősen túlbecsültem... egy kiló zsírhoz kb 8-9000 kcal deficit kell. a többi matematika

2011. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

van itthon szobabicikli :D

az azért ér valamit ugye? naponta mennyit érdemes tekerni?

2011. júl. 1. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!