Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A koreaiak (ázsiaiak) hogy...

A koreaiak (ázsiaiak) hogy lehetnek olyan vékonyak?

Figyelt kérdés

Szerintetek van valami módszerük, hogy olyan vékonyak legyenek.. (nem csak a sztárokra értem)

Vagy csak annyi, hogy könnyű-vékony a csontozatuk?

Bolond kérdés de érdekel..*-* XD


2011. jún. 18. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a módszerük az egészséges táplálkozás, és sokat mozognak... Náluk gyakoribb az együtt edzés, mint a tévé nézés. Sok gyárban úgy kezdődik a munka, hogy közös torna. A kajáik tele vannak zöldséggel, és általában normálisan táplálkoznak (hús, zöldség, gyümölcs).


A legtöbb magyarnál a fogyókúra kimerül abban, hogy két hétig koplal, éhezik, aztán amikor lejárt a kitűzött idő, bepótolja zabálással.


A másik, aki megissza a csodaporát, beveszi a csodakapszulát, és éppen ugyanúgy egészségtelenül táplálkozik, és nem mozog.


De van a harmadik is, aki azt hiszi, ha megvon magától dolgokat, akkor ő majd hú, de sovány lesz. Így nem esik lisztes dolgot, meg cukrot, cserébe telenyomja magát édesítőszerrel. Persze mozogni luxus itt is :)

2011. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
100%

genetika, évezredek óta inkább párolt zöldségeken élnek minimál hússal, nem mindenki kocsival közlekedik...


ott is vannak nagyobb darabok, de ők ált a jobb módúak közé tartoznak...

2011. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon egészségesen élnek, ahogy előttem is írták párolt halat, rizst esznek. Jóformán nincs ilyen hízlaló kajájuk, mint a magyaroknak: pörkökt, gulyásleves stb.

De: Én a minap láttam egy kövér kínait (szegént kicsit megbámultam, de csak mert még nem láttam ilyet). Úgy tömte magába a hambit. Szóval genetika is, meg sport, táplálkozás. Sok meghízik, mikor kimegy küldöldre. :D

2011. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Egészséges életmód.

Nem a McDonaldsban ebédelnek minden nap, mint a legtöbb európai.

2012. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!