Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem jöt meg a menzeszem, a...

Nem jöt meg a menzeszem, a fogyi miatt?

Figyelt kérdés
eddig mindig hamarabb jöt meg most meg semmi .ápr.1-én 87kg voltam azóta lefogytam 82kg ra,ez lehet a baj?
2011. máj. 14. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Emiatt a fogyás miatt nem lehet probléma, mert egyrészt még most sem vagy sovány, másrészt nem is túl sokat fogytál, és azt is normális tempóban, nem túl gyorsan.


A késésnek más oka lehet, esetleg terhesség, de sok más is. MEnnyi idös vagy, és mióta jön meg? (Mi az, egyébként, hogy eddig "hamarabb" jött meg - mihez képest?)

2011. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5éve. terhes biztos nem vagyok.
2011. máj. 14. 08:14
 3/6 A kérdező kommentje:
18éves vagyok
2011. máj. 14. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:
semmi köze a fogyokurához,meg ha 5 kg val lettél kevesebb.ha 30 at fogytál volna,akkor elképzelhető,h megviseli a testet.
2011. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valoszinuleg ettol van. a normalis fogyas heti fel kilo es te ezt megduplaztad. valoban igaz hogy most sem vagy sovany de a tested megis nagy atalakulason ment at az elmult ciklus soran ezert valoszinuleg kicsit kesni fog a havid. nem kell parazni csak varni...gyozodj meg arrol hogy biztosan nem vagy terhes. Ha 10 nap mulva sem fog megjonni akkor irany egy nogyogyasz.
2011. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
thes biztos nem vagyok,nem feküdtem le senkivel.
2011. máj. 14. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!