Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elolvasnád a kérdésem és...

Elolvasnád a kérdésem és válaszolnál rá? Nagyon rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék, de egészségesen

pl ma ezeket ettem:

Reggeli(7) natúr joghurt 150gramm, 0.1%-os zsír-szóval light 1 kiskanál szezámmag és 8 kiskanál natur zabpehely (itt van amikor teljes kiőrlésű kenyér (2szelet) csmellsonka, sovány sajt, vagy főtt tojást eszem zöldségekkel (egyik nap szendvics másik nap zabpehely)

Tízórai (10kor) egy teljes kiőrlés magos zsömle, benne egy szelet párolt csirkemell és ubroka, de itt gyümölcs szokott szerepelni vagy joghurt/kefír, csak ma kirándulni voltunk..

ebéd (3) ma: ugyanaz mint a tízórai de itt főzelék szokott lenni főtt tojással, hussal, párolt hallal, hussal vagy rizs (heti 3 főzelék, 2szer rizs 2szer más pl:paprikáskrumpli, rakott karfiol stb) és hozzá saláta, párolt zöldség avgy savanyúság

vacsora(6) joghurt/kefír vagy túró almával (mondjuk ma mivel kirándulni voltunk így ettem még egy almát, és amikor hazajöttem párolt húst, borsót, répát és gombát ettem (kistányérral) mivel ma kimaradt a meleg ebéd a tura miatt

de azt szeretném kérdezni hogy ez így jó lenne

köszönöm az értelmes válaszokat

mellette persze sportolok és iszok vízet


2011. máj. 9. 19:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
Most komolyan írod, hogy azért nem iszol gyümölcslevet, mert telerakják cukorral? Helyette mit iszol? ha vizet, azt még megértem, de mondjuk energiaszegény italokat, ami tele van E-vel? Inkább a cukor.
2011. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
13%
Wow! Te jol vagy? En is 170 vagyok de 56 kg. Ha latszik a bordad az tudd meg nagyon is sexy! Szerintem nem kene hizzal en imadnam ha annyi lennek.
2011. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nem kamuzok, tényleg így van

csak sima csapvizet, szénsavmentes ásványvizet vagy gyümölcs/zöld teát iszok citrommal cukor, méz nélkül

hát szerintem nem annyira sexy de azért köszönöm a válaszokat

2011. máj. 11. 20:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszihomokust sürgősen...mi bajod lenne a cukortól??az agyadnak is szüksége lenne rá...lehet ez a gond...
2011. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hot_kiss válasza:
Nem piszkálódásból kérdezem, de ha neked ez a hízókúrád, akkor mi a napi nemhízó (normál) ételed? Talán egy kicsit változtatnod kellene a midennapi étkezéseden és akkor menne a hízás is. Szerintem.
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!