Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalória van 1g lerakott...

Mennyi kalória van 1g lerakott krumpliban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100g krumpli 80 kcal, tehát 1g krumpli 0,8 kcal. A lerakottal nem tudok mit kezdeni.
2011. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Annyi, mint 1g felemelt krumpliban.
2011. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
attól függ, hova raktad le.. ha parkettára akkor 150 kcal, ha linóleumre akkor 200 kcal, de ha járólapra..háát én nem enném meg, 800 kcal..
2011. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húha, valakik nagyon viccesek akarnak lenni....XD Milyen szégyen...XD
2011. máj. 6. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a szégyen, én jót nevettem a válaszokon :DD

Inkább a kérdés a szégyen...túl magas a labda :D

2011. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerinted hogy lehet leírni másként azt, hogy lerakott krumpli?? Hm?? Mert nekem fogalmam sincs!! max körülírom a hülyébbek kedvéért: ez egy krumpliból készült étel, ami 2 réteg krumpliból, 2 r. tojásból, 2 r. kolbászból áll! Ennek az a titka, hogy egymásra kell helyezni a az vékonyra vágott hozzávalókat! Hát, remélem elég világos voltam! Nem akartam leírni egy konkrét receptet, de vannak itt olyanok, akik rászorulnak XD :D Örülök, ha segítettem :D
2011. máj. 9. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A rakott krumplira gondolsz? :DDD Mi ezt Magyarországon így hívjuk :D Tanuld meg szépen, én is örülök hogy segítettünk egymásnak, te nekem pl mosolyt csaltál az arcomra :D
2011. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!