Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem önbizalom...

Ajánlanátok nekem önbizalom növelő könyveket, vagy videó vagy bármit?

Figyelt kérdés
nagyon nincs önbizalmam... a fogyókúrába menekülök... pedig enm vagyok kövér, de tökéletesíteni akarom az alakomat... azt hiszem majd akkor lesz barátom... de rájöttem hogy ehhez csak kisugárzás kell és egy kis önbizalom növelés... esetleg tudnátok linkelni vmi könyvet, vagy ajánlani ami az önbizalom növelésről, a pozitív hozzáállásról zól ? köszii
2011. ápr. 30. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Rhonda Bryne-Az erő
2011. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a könyvek sz@rt nem érnek. A sikerélményektől lesz önbizalmad, azokért meg dolgozni kell. Sportolj valamit, az mindig jót tesz. Ha jó eredmények vannak a sportban, az kihat az élet minden területére. Vagy csinálj bármit, amiben jó vagy, és fejleszd tökélyre! Siker a munkában, siker a sportban, sikerek a tanulásban... ezektől megjön az önbizalom. Közben foglalkozz magaddal is, öltözködj csinosan, stb.
2011. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A könyvek ezen nem segítenek.

Most gondolj bele!Ülsz a szobában és olvasol egyedül.

Az önbizalomhoz cselekvés kell.Tettek,élmények amikben nyersz és veszítesz.

De azért írok egy könyvet,pár embernek már adtam ajándékba,mindenkinek nagyon tetszett a kedvence lett,nekem is kedvencem és ide is illik.

A Békés Harcos Útja.

2011. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Louise L. Hay - Éld az életed
2011. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valóban kezdj el valamit sportolni (küzdősportok nagyon jók) de lehet bármilyen, vagy vegyél rész közösségi munkákban ahol elismernek. A könyvek sem rosszak viszont azok csak elméletek amit gyakorlat nélkül nem lehet elsajátítani. Én egy regényt ajánlok neked Arturo Perez Reverte - Dél királynője nagyon izgalmas érdekes egy nő felemelkedését írja le. Sok szerencsét!
2012. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!