Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Kb. hány...

Nagyon kövér vagyok? Kb. hány kilóra tippeltek és mennyit kéne leadnom? Már egy csomó ideje diétázok+sporoltok de nagyon lassan fogyok. ) : És még ráadásul nagyon alacsony is vagyok.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 17. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70-75
2011. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

nem tudom h miért tippelgettek amikor ő nem arra kíváncsi....

lefekvés előtt azt a testrész ahonnan fogyni szeretnél csavard be magad jó rősen azzal az átlátszós akármivel amivel az ételeket szokják letakarni....jól megizadsz tőle

2-3 hónap és magadra sem fogsz ismerni,de napközben még sportolj is :)

2011. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a tested többi részéhez képest marha jó feneked van.

nem vagy nagyon kövér, inkább husi.


ha fogyni szeretnél, határozd el magad, és vidd végig, csak rajtad múlik.

amúgy a fogyi édes kevés, mert utána csak lógna a bőrőd, ugyhogy muszály lesz valamit edzeni, vagy tornázni, amit a fogyi után is csinálnod kell, hogy megtartsd a súlyod

2011. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz kb. 70 kilóra tippellek, de lehet hogy 65. A feneked formás a combod viszont nagyon-nagyon kövér és van bőven úszógumid is! Én 15 kg lassú de tartós fogyást ajánlok.
2011. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!