Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy két vigasztaló szó,...

Egy két vigasztaló szó, és/vagy ötlet ezzel kapcsolatban? (kérdésed túl rövid, stb)

Figyelt kérdés

most sikerült bekajálnom... :( (vajas keksz 150g (kb 600 kcal), 5 db Ham-let puffasztott rizs (185 kcal), 140g Ela diabetikus nápolyi (250 kcal))

fogyni nem szeretnék, csak súlyt tartani, tornázom még min. másfél órát (vagy arra gondoltam, hogy az extrákat duplázom, és akkor két óra torna lesz belőle... szerintetek ezzel ellensúlyozhatom egy kicsit ezt az elborulásomat? tudom, h a legnagyobb baj azzal volt, hogy "szar" amit megettem...

ez egyáltalán nem jellemző rám :(


2011. ápr. 5. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
el is kezdek tornázni, különben sose végzem vele...
2011. ápr. 5. 15:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagy....
2011. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És is a súlyomat tartom, és minden héten tartok 1, de inkább 2 "bezabálós" napot. Azt eszek amit akarok és annyit amennyit akarok. Aztán hétköznap megint odafigyelek a kajára(nem azt jelenti, hogy semmi nasi csak mértékkel és ritkán) és visszaállítom a normál testtömegemet. Az anyagcserém pörög, a súlyom tartom és így jól érzem magam.
2011. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves második! köszönöm szépen, ez egy kicsit megnyugtatott!

(az a baj, hogy nehezen szokom meg a változásokat, és nehezen áll át az agyam arról, h "ne egyél annyit mert nagy lesz a segged!" valószínűleg az anyám azért mondogatta, mert jót akart, sőt biztos, de most nehezemre esik elszakadni ettől a mondattól...)

2011. ápr. 5. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, örülök, hogy segítettem! Azt is jegyezd meg, hogy ahogy a fogyás, úgy a hízás sem egyik napról a másikra megy. Nem lehet 1-2 nap alatt lefogyni, sem meghízni.
2011. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!