Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Június 10. -ig (fontos a...

Június 10. -ig (fontos a dátum) lapos hasamnak, feszes popsimnak és combomnak kell lennie hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
milyen étrendet vezessek be? mennyit mozogjak, és mit? sportolok rendszeresen (heti 2x 1óra jazzbalett). ja, és 12 éves 160cm és 50 kiló vagyok.
2011. ápr. 1. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Semmilyet, 50 kiló alatt már alultáplált lennél, ami nem csak egészségtelen de ráadásul csúnya is.

Ha van kedved a balett mellett elmehetsz kétszer háromszor futni egy héten (fél rát, órát), az bármilyen popsinak jót tesz.

2011. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de szerintem félre értettél valamit, mert fogyni nem szeretnék, csak azt hogy lapos legyen a hasam, vagyis izmos és ebből kifolyólag még több is lehet a súlyom :)
2011. ápr. 1. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

izmos hasad akkor lesz, ha hasizomgyakorlatokat végzel


lapos, meg akkor, ha normálisan étkezel és nem puffadsz fel


az első esetben az edződ v tesitanárod tud segíteni...a második esetben a háziorvosod tanáccsal, anyád meg a főztjével

2011. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen félre értettem azt hiszem azért, mert az étrendre kérdeztél rá és igazából 12 évesen az a jó ha mindent eszel (akárhány évesen is, de fiatal korban még fontosabb)

A futás az biztosan jó popsira combra és ráadásul egyszerű egyedül is lehet és pénz se kell hozzá.

2011. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
futni nem nagyon szeretek, de otthon szoktam helyben futni, v ugrándozni, ha rámjön, de úgy gondolom ez nem sokat számít :/ vagyis én olyan mozgást szeretnék végezni, amit itthon is lehet, és azért kérdeztem, hogy mit egyek, mert ugye az is fontos a has laposításhoz :)(mert a lapos has a legfontosabb most :) )
2011. ápr. 1. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Járjál 5x1 óra jazzbalettra.A kettő az nem sok.
2011. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a helyben futás nem sokat ér, akkor már inkább fuss 2-3 kört egy parkban. hasra pedig étrendnek: ne egyél cukrosat és liszteset, mert az vizet köt meg, és pufibbnak látszik tőle a has. sose edd degeszre magad, mindig csak annyit, hogy jól lakj. ha pedig jún. 10-én lesz vmi fontos esemény, akkor megcsinálhatod, hogy mondjuk előtte való nap már csak falatozgatsz, és másnapra tuti lapos lesz a hasad, mert kiürül. persze abban az esetben, ha versenyre mész mondjuk, nem ajánlatos, mert nagyon le leszel gyengülve.
2011. ápr. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1.) 5x1 óra jazzbalettra nem tudok járni, mert csak 2x van egy héten, mert ez nem olyan, hogy amikor akarok akkor megyek...

2.) az utolsónak köszönöm, kb. ilyen választ vártam:)

2011. ápr. 2. 10:48
 9/9 A kérdező kommentje:
ja, és nem verseny lesz, csak sima évadzáró fellépés
2011. ápr. 2. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!