Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl kövér vagyok? (Kérdésed...

Túl kövér vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
177 cm vagyok és 62 kg. Szeretnék legalább 10 kg-t fogyni. képet is tudok feltenni, ha gondoljátok?
2011. ápr. 1. 17:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó alakod van, és nem tűnsz plöttyedtnek sem. sportolsz valamit? nem kell fogynod, max izmosítsd magad, de szerintem tökéletes vagy ígyis. meg nem mondanám hogy 62 kg vagy, kb 55nek nézel ki.
2011. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

cuki a rózsaszín zoknid!

nagyon ott vagy alak terén, csak a feszességre menj rá sztem, fuss, biciklizz, lépcsőzz taposógépezz sokat.

de mondom, sztem egyáltalán nem vagy kövér..

Ink egy ilyen csaj, mint egy olyan akinek a két lába közt egy ló is elszaladna úgy, ha még terpeszbe sem áll...XD

szal simán jó, csak feszesíts kicsit....

20/F

2011. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Le fogtok pontozni,de szerintem sokkal többnek néz ki 62 kg-nál. Én 59 vagyok és 5 cm-vel alacsonyabb,de sokkal vékonyabbak a lábaim,a hasam is izmosabb és laposabb. Nem vagy túl kövér,sőt kövérnek se mondanálak,de -3-4 kg-vel bombaalakod lehet!
2011. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

szerintem csinos vagy, kifejezetten nőies, és nem deszka,( és itt nem a kilókra értem ) a fiúknak ez jobban tetszik.

Ne hallgass az ilyen buta anorexiás libákra, mint a 175 /55, ez beteges.

Szerintem, nagyon feszes a bőröd.

Ha fogyni akarsz, a hasadból , és combból lehet még, de inkább feszesíteni!!!! sporttal.

Ne legyél te is buta liba! Az a normális, ami egészséges.

2011. ápr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
most, h jön a jóidő igyekszem többet kint lenni és sportolni, köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 2. 20:13
 16/20 anonim ***** válasza:
dr med.univ. spec Beela: teljesen rendben vagy. eszedbe ne jusson fogyni.a többi csajszi csak irígy.
2011. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nagyon jó alakod van szerintem ne fogyj egy kilót se :)

20/F

2011. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
A válaszadók nagyobb része teljesen hülye. Teljesen jól vagy úgy, ahogy vagy, eszedbe ne jusson tönkretenni magad.
2011. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Te legutolsó!

Itt olvasol nálunk, vagy más kérdédhez akartál hozzászólni?

2011. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Aha, itt. Azokra írtam hogy hülyék, akik szerint még "3-4 kilót" fogynia kéne. Minek kell egy ilyen szép lányt tönkretenni ilyen beszólásokkal?
2011. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!