Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » TÚl sokat foglalkozom a...

TÚl sokat foglalkozom a fogyókúrával?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázók! Ti mennyit foglalkoztok a témával? Délelőtt a suliban csak azt látom hogy ülve milyen hájas vagyok és nagy a combom, délután meg vagy tanulok (ilyenkor nem gondolok rá), vagy sportolok (ilyenkor cska a zjár a fejemn hogy égetem a kalóriákat) vagy gépezek (és szinte csak a gyakorikérdések.hu fogyókúra rovataiban teszek fel kérdéseket, olvasgatok kérdéseket, vagy femina.hu-s fogykúra cikkeket olvasok, vagy rubint réka oldalát nézem, este a tükör előtt negyed óráig méregetem magam felpróbálom a rövidnadrágokat hogy hogy állnak nézegetm a testem és lefekvés előtt is ezen gondolkozom. amikor eszem meg mindig az van a fejembe hjogy ennyi azért csak nem árt meg ( napi 3-4 szeri étkezés, keveset, de sokszor egészségesen balbalbal..)
2011. márc. 30. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szia, nem tudom, hoyg egészségese, de ha megynugtat én ugyanezt csinálom.. Folyton ezen jár az agyam és ezen is fog, amíg le nem megy még 3 kg..
2011. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, de ha téged nem zavar végülis nem ártasz vele senkinek..
2011. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
ha sokat olvasol róla, legalább tájékozott leszel. amíg nem megy a tanulás/munka/magánélet rovására, addig szerintem nem probléma, hiszen a szép alak a célod, ez lebeg előtted célként és próbálsz érte mindent megtenni.
2011. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kérdező,már túlzásba viszed.ne bántódj meg,de ez,amit csinálsz,már hülyeség. igenis ereszd el kicsit ezeket a gondolatokat és próbálj meg másra koncentrálni. az evés közben ezen gondolkodni meg szerintem önkínzás. ha már eljutsz odáig,hogy elhatározod,hogy megváltoztatod az étkezési szokásaidat, aztán leülsz,kirakod a tányérra az ételt,onnantól már élvezni kell azt,amit megeszel,nem azon rágódni,mennyi kalória van benne,meg mennyit árt.

épp elég lelkierő kell magához a mozgáshoz,a várakozáshoz, megnézni a mérleget,szerintem ne pörgesd magad még jobban ezen,hülyeség,idióta dolog. próbáld meg meghúzni a határt magadnál,és másra is gondolni,mielőtt teljesen begolyózol.

2011. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
"vagy sportolok (ilyenkor cska a zjár a fejemn hogy égetem a kalóriákat)" gratulálok. én meg ülök szétroncsolt térddel az ágyamon és csak az jár a fejemben, hogy bárcsak mehetnék sportolni azért mert SZERETEM és nem azért mert hurrá, égnek a kalóriák...
2011. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok :D Szerintem rendben van, csak vigyázz tényleg, hogy ne menjen a magánélet rovására.
2011. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele. :D
2011. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!