Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy mozogjam le, vagy gyorsít...

Hogy mozogjam le, vagy gyorsítsam meg az emésztést?

Figyelt kérdés

Ma nagyon sokat ettem! hogy birom gyorsítani hogy átmennyen rajtam mert nyomja a hasam de nagyon!

16/F


2011. márc. 20. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Jaj, így visszagondolva már én is jártam hasonlóan. Az egyik Plázában anyumékkal ettünk és úgy tele kajáltam és ittam (főleg ittam) magam, hogy azt hittem "tolókocsival" kell hazavigyenek. xD Nagyon rossz volt, de mentünk utána haza és a séta jót tett. Ezzel nem azt mondom, hogy menj most ki és sétálj :D (bár miért ne), de otthon is tudsz egy kicsit mozogni. Szerintem az segítene. :-)
2011. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen a séta nem rossz: Sétálj egy 60 percet, először lassan és gyorsulj. Végezz légzési gyakorlatokat. Friss levegő.

Itt van még pár tipp:

- 1 kanál svéd keserű segíteni szokott.

- Egy pohár vízbe tegyél egy pici almaecetet és egy mokkáskanál szódabikarbónát, kavard fel és ha alaposan pezseg, gyorsan hajtsd le.

Remélem tudtam segíteni. :-)

2011. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mint a két válasz jól jött! :) Köszönöm szépen!
2011. márc. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!