Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én keseredek el attól,...

Csak én keseredek el attól, hogy tök vékony lányok kérdéseivel van tele az oldal?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, értem én, hogy vannak akik hibás testképpel élnek és így is kövérnek érzik magukat.. De annyira rossz kedvem lesz, mikor több hónapja diétázok és kétszer akkor vagyok mégis, mint az itt magukat kövérnek tituláló lányok..:( 21/L
2011. febr. 23. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mond, én is kiakadok egy pár emberen, hogy fogyókúráznak meg koplalnak, és nincs is rajtuk felesleg, és kiírják, hogy ugye nagyon kövér vagyok?Hány kilót kell fogynom?stb..Sőt valaki olyan sovány, hogy híznia kéne, nem pedig fogynia, de az már tényleg testképzavarban szenved.
2011. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon is jól tudják, hogy soványak, csak szeretnék ezt mások szájából hallani, meg a szörnyülködést, hogy még fogynának... :S
2011. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ez utóbbit gondolom. és akinek tényleg van feleslege az meg csak pirul...
2011. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!