Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 98 kilóval heti 1X spinning...

Ha 98 kilóval heti 1X spinningre járok és mellé 3X tornázom itthon, akkor ez megfelelő mozgás a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Emellett csökkentett kalória és szénhidrát bevitel, sok fehérje, zöldség fogyasztás. Júniusra szeretnék 15 kilót fogyni.
2011. febr. 19. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 110 kilósan mentem életem első spinning órájára! Ezzel nem lesz semmi bajod, mert pár alkalom után (és pár izomláz után...) hozzászoksz, és nem lesz hátrány a túlsúlyod. A spinning az egyik legjobb zsírégető (a taposógép után:)), szóval én azt tanácsolnám, hogy ha teheted, heti 3 spinning és egy otthoni torna. Tapasztalatból mondom, otthon nem izzasztod úgy meg magad, hogy hatásos is legyen, de persze jobb, mint a semmi. Ha valóban erős az elhatározás, minimum heti 3 tekerés (néha duplaórázhatsz is ám!), mellette 1-2 otthoni torna, rengeteg gyaloglás, és nem csak 15 fog lemenni júniusig! Kitartást Neked:)

Bíztatásképp mondom, én 37 kilót fogytam:)

2011. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ! Anyagi okai vannak a "csak" egy spinningnek, 10
2011. febr. 19. 12:53
 3/5 A kérdező kommentje:
ÓÓ, előbb elküldtem véletlenül. Szóval 10 alkalom 11 ezer forint, ha bérletet váltok. Talán heti kettő maximum, többet nem tudok megoldani. Gratulálok a kitartásodhoz!:)
2011. febr. 19. 12:54
 4/5 anonim válasza:
nézz körül a környéken biztos lehet máshol is spinningelni. én 3800 ft-ot fizetek a 8 alkalomra,és 60 perces az óra... még ha kicsit utazol is akkor is olcsóbb gondolom :)
2011. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem így menni fog. :)

Egy ötlet otthoni edzésre:

[link]

2011. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!