Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kövérnek számít? (Kérdésed...

Ez kövérnek számít? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 49kg...sztetek kövér vagyok?
2011. febr. 18. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
áh... te is tudod miért tetted fel ide a kérdést... hogy mindenki közölje, hogy NEM vagy kövér, de ettől még simán lehet zsíros a tested, ha nem sportolsz, csak éhezel. akkor joggal látod magad kövérnek, hiszen akkor izmod semmi, hájad annál több. arra csak a sport használ. ha viszont mégsincs rajtad zsír, akkor visszaszívom, viszont ez esetben te is tudod, hogy csak az elismerést várod itt az emberektől...
2011. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Iszonyat dagadt vagy, kerüld a hűtőt, különben szétfolysz a padlón. Amíg 35 kg alá nem mész, addig egy dagadt disznó leszel.


(Hülye kérdésre hülye válasz)

2011. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kövér vagy, hanem beteg. Kivéve ha még nem múltál el 13 éves. Akkor normális.
2011. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
18éves vagyok..-.-" És nem azért tettem fel a kérdést, amiért első te gondolod!!! Hanem,mert kövérnek látom magamat!! 53kg-ról fogytam le,de még szeretnék 4kg-t fogyni...Csak azért kérdeztem..-.-"
2011. febr. 18. 10:47
 5/11 lacix86 válasza:

Eszedbe ne jusson még tovább fogyni... Egyszerűen számold ki a BMI-d. Ha a normális tartományban van (sőt, ahogy most számolom, a sovány kategóriába tartozol), akkor ne akarj fogyózni. Inkább fogadd el a tested olyannak, amilyen, egyél, amennyit megkívánsz és sportolj sokat. A mozgással tartod a súlyod, nem vonsz meg magadtól semmi kaját mindenféle ökör diétákkal és még egészségesen is élsz.

Szeretem a testkép-zavarosokat... még 4 kg... aztán még 4, aztán még 4, majd irány a pszichiátria és a pszichoterápiás ülések sora, miután a kóros soványság miatt a menstruáció elmarad, az illető meg (ha nem hagyja abba a további fogyózást) akár meg is halhat...

2011. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább fel kéne jönnie még 5 kg-nak, az lenne nagyjából a normális.

Lehet, hogy azért látod kövérnek magad, mert kevés az izom, így puha vagy. Akkor meg nem fogyni kell, hanem sportolni.

2011. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
164 cm-hez 54 kg lenne az ideális. Volt osztálytársam is 164 cm és 54 kg volt, szép karcsú, nyúlánk. Persze heti 3-szor tornázott. Inkább valami alakformáló dvd-t szerezz be és ahogy épülnek az izmaid úgy szépen ismét eléred a normál súlyt (plusz 4-5 kg kéne neked).
2011. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tornázok:) Mindennap:) Csak a combomat nagynak tartom:S
2011. febr. 18. 12:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Szegény! Nagyon tudlak sajnálni! :((
2011. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány centis a combod?


Am egyáltalán nemsok a 49,sőt. Szerintem hízhatnál még pár kilót. Nem esztétikus,ha egy nő csak csont és bőr. Bocsi. :\ De ha esetleg képet is mutatnál. Más lenne a helyzet,jobban tudnánk értékelni.

2011. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!