Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a jojó...

Mi a véleményetek a jojó effektusról? Volt már benne tapasztalatotok? és ha igen mit életetek át lelkileg ilyenkor

Figyelt kérdés
lefogysz 10-15 kilót fáradt vagy ideges vagy amiatt mer megvonod magadtól a kaját...aztán visszahizol és amiatt leszel ideges,depis mert mert mérges vagy magadra hogy mit tettél:S:S...velem ez volt sajnos és ennek a lelki oka igazából ami nagyon rossz
2011. febr. 17. 18:25
 1/6 anonim válasza:
Teljesen együttérzek veled. :( Tavasszal lefogytam 10 kilót. Egy gyógyszer segített, aminek a segítségével nem éreztem éhséget. De persze mellette mozogtam is és én mindig is keveset ettem, pedig nem látszik rajtam. Mikor abba hagytam a gyógyszert nagyon vigyáztam, de úgy tűnik nem eléggé. Hat kiló jött vissza. Most nagyon dühös vagyok magamra, de ez nem segít. Most újra vigyázok, szobabiciklizek, keveset eszek. De nagyon nehéz. :(
2011. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly előtt keztem fogyózni...62 kilóról keztem és lementem 48-ra (154 cm vagyok) de minden bajom volt,hozzám se lehetett szólni,és legszívesebben az egész mapomat ágyban töltöttem volna. Aztán elegem lett ebből az állapotból és elkeztem szó szrint zabálni.

Meg is lkett az eredménye és szépen felhíztam 70kg-ra:S Engem ez sokáig nem is zavart csak éreztem hogy semmi ruha nem jön rám,meg az ex barátom elkezdett sértegetni hogy milyen kövér vagyok...Na ezek betették a kaput és ismét fogyózok.Mostanra 63kg vagyok, a cél 55kg. Most nem érzem magam idegbetegnek,tök nyugis és kedves vagyok...Na hát remélem sikerül majd lefogyni és megtartani a súlyomat,nem úgy mint legutóbb.

17/L

2011. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
háát igen ez nagyon nehéz nagyon irigylem azokat akinek nem kell a súly problémájukkal foglalkozni mert ők nem tudják milyen az...látni olyanokat akik szép, dögös ruhákba járnak és én csak irigykedem h nekem menyit kell érte tennem....de elhatároztam magam elérem azt!!elkeztem sportolni és már jobb a közérzetem (szóval biztos vagyok benne h a sport az levezeti az idegességet nem beszélve h meg is oldja a problémákat egy idő után) remélem a kitartásom megmarad. nem fogok koplalni mert megint az lesz mint volt gyorsan lefogyok de csomó hajam kihullik és meg se jött és ez nem egészséges naponta 3x eszek csak a vacsim egy picit olyan amire odafigyelek. Eszek anyit amenyi jól esik de azért mértékkel csokit is csak kevesebbet....az álmom az h csinos cuccokba járja aki mindig is vékony volt és szép ruhákat hord az nem is tudja milyen nagy dolog az:S:S
2011. febr. 17. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyumnak sajnos legalább 10 éven keresztül volt ilyen periódusa :( 160 cm-hez 80-90 körül volt mindig, volt, hogy hetekig alig evett, aztán amikor lefogyott viszonylag formásra, elkezdett enni, először csak kicsit. 3 hétig kb. nem történt semmi, ekkor azt gondolta, hogy királyság, akkor nem fog visszajönni, és onnantól evett... és minden egyes jojózásával több ment rá vissza, mint amennyit eredetileg lekoplalt. láttam nála régi könyvet 90 naposról is, emlékszem, azt is mind visszahízta. 20-30 kilókat ugrált a súlya :S aztán terhes lett húgommal (elég későn), és azt mondta neki az orvos h vagy lefogy, vagy nem tudja garantálni, hogy a baba egészséges lesz. a szénhidrátcsökkentett diéta hozta meg az eredményt (cukorbetegeknek összeállított étrend szerint étkezett), a terhessége kezdeti szakaszában fogyott 6-8 kg-t (pedig egész idő alatt szó szerint feküdt, m veszélyeztetett volt), majd a szoptatás miatt/után (ezt nem tudom pontosan) magától leugrott egy 10-es. most csinálja tovább és a 60-at célozta meg :)
2011. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szegény anyud:S:S....pedig már neki nem is muszáj lenne meghódítani valami férfit ugye ő már megtette (apudat:P) jó nem azt mondtam hogy hanyagolja el magát...csak hát ilyenek vagyunk mi nők, lányok sosem vagyunk elégetdettek:P...anyudnak is talán meg kéne találni a középutat az evésben nem sokat de nem is keveset és mindent szabd enni csak mértékkel...elég lenne neki max heti 3-4 nap mozgás ahogy ideje engedi...meg szerintem annak is örülne ha dicsérnétek kicsit hogy fogyott-e...stb:)
2011. febr. 17. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
:) egyre többet dícsérjük, mert szépen fejlődik :) sajnos neki a legtöbb mozgás eleve kizárt egy elég súlyos nőgyógyászati műtét után... meg ő ilyen típus, nagyim etette őt, amíg tudta, úgyhogy anyum azt mondta, amióta az eszét tudja, mindig tele volt hájjal :S
2011. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!