Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? (Kérdésed...

Miért nem fogyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Áááá már totál elegem van belőle!!

Lassan 2 hete meg se mozdul a mérleg, vagy ha igen, az is felfelé megy!

2 hete 110,5 kg vagyok... :'(

Miért????

Biciklizek, normálisan eszem, és nem megy le.. :'(

Elegem van ebből!!

Mit tegyek???

Lassan már maszek zsírleszívást fogok végezni itthon...


2011. febr. 8. 06:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szia, most én is holtponton vagyok, de van időszak amikor a test visszatartja a kilókat,de ez egy idő után megszűnik (tapasztalat),csak nyugisan! (szerintem ne egyél annyi mandarint)
2011. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy most nekem peteérés miatt van ez.. Nem tudom..

Amúgy ha nem eszem meg a mandarint, akkor kb semmi gyümölcsöt nem eszek, és még egész órán korog is a hasam :( Kibírnám kaja nélkül, csak elég ciki mikor korog hangosan..

2011. febr. 10. 15:59
 13/22 anonim válasza:
[link] lehet hogy segít valamit
2011. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Egyél több gyümölcsöt és zöldséget (főleg zöldséget) .

Egyél pl almát , ananászt , kivit , salátát paradicsomot ...

Attól mert fogyókúrázunk , vitaminokra stb..ra ugyan úgy szüksége van a szervezetünknek . A fógyókúrázóknak az napi étkezésének a 2/3 -ának zöldségnek kellene lennie .

Most én is fogyókúrázok , 1 hete én se dobtam le 1 dekát sem , minden fogyókúrában van egy ilyen időszak amikor nem adsz le semmit , de hidd el , meg fog az indulni ;)

Kb 2 hétig tart ez az időszak .

2011. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Szia!

Ne bringázz, a fél óra nagyon kevés. (Nem tudom, hogy normál bringával csinálod-e, vagy szobabringával, de mind a kettő kevés, főleg, ha az utóbbit használod)

Szerintem jobb lenne átpártolnod a futásra, fél óra ott tökéletes, kezdetben...

Este ne egyél kenyeret! Mindig csak zöldség és hús legyen a vacsi.

Jobban jársz, ha futás mellett még tornázol is egy fél órát.

Futás 30 perc, torna 30 perc és nyújts is 15 percet, mert begyöpösödik a lábad és alig bírsz majd ráállni, nemhogy menni vele. Ennyi mozgás kell egy nap. Nem csak fizikailag, de lelkileg és szellemileg is segít. Ráadásul ettől már tényleg fogsz fogyni.

És ha rendesen akarsz fogyni, nem állsz rá minden percben a mérlegre! Ne a kilókat nézd, hanem az alakodat a tükörben, és azt se minden pillanatban, hanem ha már észre veszel valami változást magadon. Onnantól kezdve hetente mérd le magad, mert az jobb közérzetet okoz.

2011. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
csak vizet igyál, az édesítőszer is szar
2011. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Inni mit szoktál?

Tea, kóla, rostos üdítő kilőve. Víz mehet.

Kenyér, tészta, lisztes dolgok kilőve.

Mandarin, banán kilőve. Sok bennük a cukor.

Virsli, májkrém, párizsi kilőve.

Igyekezz olyan ételeket fogyasztani, ami tiszta élelmiszernek számít. (vagyis látod miből készült)

Alma, tojás, zabpehely, sovány húsok mehetnek.

pl rántotta: 5 tojásból, 1 teljes tojás + 4 tojásnak a fehérje. Nem tudom hol laksz, pesten lehet kapni tojásfehérje rudat. Azt lehet enni ameddig fér.


Sok sikert a diétához!

2011. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

21:52

Ne haragudj, de semmibe veszem az olyan ember tanácsát, aki szerint 110 kg-osan futnom kéne..

2011. febr. 11. 06:00
 19/22 A kérdező kommentje:

Miért ne ihatnék teát? Édesítőszer van benne...


Ezen és í vizen kívül nem iszok mást, utálom a kólűt, rostos izéket..


Mandarinon kívül elég kevés gyümölcsöt ehetek..


nem véletlenül csinálom ezt pont így, ha almát ennék mondjuk, meghalnék a gyomorfájdalmamtól


Próbálok minőségi kajákat enni, nem eszek virslit, májkrémet, vajat, semmi ilyen felesleges dolgot.



Különben szerintem csak sok volt bennem most a víz, mert ma -1 kg-mal lejjebb ment a súlyom, ami egyértelműen víz..

2011. febr. 11. 06:09
 20/22 anonim válasza:
Az édesítőszer hasznos mi? Akkor fulladj a zsírodba, és egyed a cukros mandarint aztán rinyálj -.-
2011. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!