Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen alakú...

Szerintetek egy ilyen alakú nőnek mennyit kell fogynia? És ez az alak esztétikailag mennyire minősül rondának?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 2. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy 6-8 kg-ot.

Nekem nem tetszik, a hátsója aránytalanul nagy a teste többi részéhez, és túl vastag a combja. :S

2011. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

semennyit.

Normálisan néz ki. Nem kell mindenkinek csontváznak lennie.

2011. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb 5 kg-ot.

Amúgy szerintem nem ronda.

2011. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fogynia nem tudom,de erősödnie az tuti
2011. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AnaRenée válasza:
Szerintem is max 5 kg-t kell leadni, meg egy pici otthoni torna. Amúgy ez nem rossz alak, 2-3 centi mínuszba és nagyon szép alakja lesz a csajszinak =)
2011. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja,ez a csaj a Szellemekkel suttogóból.

De ez valami szülés utáni kép,úgy tudom,uh nem mondanék negatívot róla.

Egyébként meg egyszerű,nem szabad hagyni,hogy a testzsír 24% fölé menjen.a testsúly másodlagos.

2011. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak nem Jennifer Love Hewitt?:D Abszolút felismerhető a tipikusan körte alkatáról..Sajnos én is hasonló vagyok. Amikor már bőven a kórosan sovány kategóriába tartozom, a combom és a hátsó felem még akkor is aránytalanul nagy..nem segít sem a sport, sem az étkezés, semmi..Nem azt mondom, hogy menthetetlen a helyzet, és nem lehet rajta segíteni, de egy körte alkattal 'megáldott' nőnek az életben nem lesznek vékony lábai.
2011. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, ki ez, csak azért őt linkeltem be, mert hasonló alakom van (bár talán a bőröm feszesebb ennél)
2011. febr. 3. 00:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez J.L.Hewitt...szegény csaj mindig felhízik. Kb. 10 kiló felesleg van rajta. a csaj 159 cm és itt kb. 60 kiló, mikor 50-nek kellene lennie...
2011. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!