Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ az Acai Berry Thin?...

Használ az Acai Berry Thin? Neten kívűl hol lehet beszerezni? Hatásos?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hatásos-e, de ha mindenképp ezt a fajta táplálékkiegészítőt szeretnéd nem muszáj ezt a drága gyártmányt választanod, van ugyanezzel a hatóanyaggal gazdaságosabb megoldás is:

[link]

2010. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
de ebben nincsenek meg azok a plusz anyagok. Ez csak acai bogyó.
2011. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Edit9010 válasza:

Az a jó,ha nincs benne egyéb "okosság",csak a tiszta acai berry.Persze ez az 1000 mg közel sem 1000 mg -ha jól megnézed a leírást,hanem csak 250 mg! Na az viszont nagyon karcsú!!!Te nem leszel tőle az,hidd el!

Keress olyat,amiben több acai van.Nem feltétlenül a legelsőként agyon reklámozott termék a legjobb!

2011. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem nem igazán vált be, zöld teával szedtem, esténként futottam, egészen addig amíg baromi nagy epegörcsöm nem lett. 1hétig semmi nem ment le a torkomon, a szagoktól is irtóztam...azóta sem szedek semmi ilyesmit, de most álltam neki minden este lépcsőzőgépezni.. nagyon jól levezetem vele a napi stresszt..ettől függetlenül neked használhat, hiszen nem vagyunk egyformák, nekem csak ez a tapasztalatom. :)
2014. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!