Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hány kg-nál...

Lányok, nektek hány kg-nál jelent meg a rés a combotok között? Mit csináljak, hogy nekem is legyen?

Figyelt kérdés

Sajna X-lábam van, vagyis a térdeim befelé néznek. Sandra Bullcoknak is hasonló a lábszerkezete: [link]

Szóval ez nekem nyáron szoknyában se túl jó, mert ha egész nap sétálok, akkor összedörzsölődik nap végére a combom ... szóval hogyan tudnék sporttal,diétával ezen segíteni?

Fogyókúrázom, hogy ott is fogyjon a combom,belül,felül...

De nem tudom mikor jelenne meg az a rés a combjaim között? :$

[link]


Ugye ez nem alkati dolog? :(


2010. dec. 26. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem akkor se volt csak épp minimális rés, amikor 166 centihez 45 kiló voltam. Mondjuk derekam se. Most híztam és ugyanúgy vastag a lábam, nincs derekam, de legalább jó a mellem :D
2010. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is X labam van, + a csaladom noi tagjainak mind :( uh sztem alkati
2010. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs rés, ez alkati dolog. Viszont ha lefogysz, akkor alig érintik egymást a combok, és nem dörzsölődnek össze annyira.
2010. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne törődj ezzel. Nekem sincs rés és nem is volt soha. Én nem is tudnék úgy állni, mint a második képen a szőke csaj. Mindig rácsodálkoztam az ilyesmire, mert én max akkor állnék így, ha kisebb terpeszbe vágnám magam és még ki is feszíteném a derekam vagy nem tudom. Emlékszem, volt egy haverom, aki mindig azzal szórakozott, hogy így beállt, mert egyik barátnőnk is így nézett ki. Nagyon idétlen volt a srác. Na én is kb. úgy néznék ki szerintem. Tehát ez valószínűleg alkati dolog, több tényezőtől függ, ezért van akinél ez nincs meg.

Én sokszor összeütöm a két térdem, vagyis a belső részét és kicsit még fáj is pár másodpercig. :) De nem fogok emiatt is aggódni, így is minden bajom van magammal.

2010. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem alkati dolog.

ha megnézed a sportos lányokat, pl. tornászokat, RSG-seket, úszókat, balerinákat, senkinek sem ér össze a combja.

nekem szintén összeér, sajna, bár van rajtam súlyfelesleg rendesen.

2010. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, úsztam évekig (sokáig versenyeztem is), ennek ellenére (minimum) pubertás legeleje óta összeért akármit kezdtem vele. Gyerekkorom óta folyamatosan sportoltam (úszáson kívül is), egészen addig amíg a térdem és a bokám bírta (családi "örökség", csak engem nem műtöttek még). Mostmár csak normál szinten sportolgatok, ami épp megy vagy amire időm és lehetőségem van.
2010. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha a tv-ben megnézzük az úszókat, ott mégsem látunk ilyet.

persze igaz, hogy ők már emberfeletti módon teljesítenek.

2010. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is sportolok és tiszta izom a lábam, mégsincs rés közte, szóval én már nem tudom...
2010. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nos, tényleg nem kekeckedni akarok, nekem sincs rés, csak pl. a gyorskorcsolyázó csajoknak is tiszta izom a lábuk, mégis ott a rés.
2010. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem sincs rés közte. nyáron kb anorexiásra fogytam (lelki baj) akkor nem ért össze, de járni se nagyon tudtam annyira legyengültem, és elég idiótán is néztem ki (úgy is éreztem magam)

szerintem max az eléggé széles csípőjűeknek van közte ilyen rés normál esetben

2010. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!