Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tej, gyumolcs, viz,1szer...

Tej, gyumolcs, viz,1szer rendes kaja. Vajon fogyaszt? Vagy jojo?

Figyelt kérdés

ha reggeltol estig barmikor ha ehes vagyok,megiszok egy pohar tejet fahejjal,mert ugye a tejtol nem leszunk ehesek.. de ebedelni rendesen ebedelek..

vagy masnap reggeltol estig gyumolcsok + viz, de ekkor is ebed rendes.., ehhez napi 20 perc torna. fogyaszt? vagy csak ideiglenesen? 16 eves lany vagyok.... 168cm/ 85kg...


2010. dec. 7. 15:31
 1/3 Saten ‫҉ ***** válasza:

Ez így nem jó... olvass egy kicsit: [link]

A gondok ott kezdődnek, hogy napi 1 rendes evés. Naponta 5x kell kajálni, a tejet ne igyál (semmi olyat ne igyál amibe kalória van). Egyél vörös húst az laktat. A jojó effekt pont ilyenkor jön be amikor koplalsz mert ez az lesz. Kalóriákat számolj, ha kell vezess naplót is róla. Ha rendesen betartod az 1500kcal és mozogsz mellé akkor fogyni fogsz.

2010. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

alapvetően akkora sötétség van a fejedben a fogyással kapcsolatban, hogy az frenetikus.


Mi lenne, ha elmennélegy dietetikushoz? vagy legalább elolvasnál néhány táplálkozásról szóló könyvet?


20 perc torna valszeg elég lesz... edzésen a bemelegítés nem fér bele 20 percbe...

2010. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyümölcs, tej, felejtős !

A többit leírták előttem.

Nem jó az elgondolásod!

2010. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!