Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó? Kövér vagyok?

Szerintetek ez jó? Kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval átlagosan, 172 cm és 59-61 kg.
2010. nov. 22. 14:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia! Irina vagyok.

Légyszi majd írd meg nekem hogy írjak e privát üzenetet vagy beszélgessünk tovább itt.

A leved hangvételéből érzem hogy lassacskán kezdessz kilábalni az állapotodból. Írd meg nekem hogy mijen tragédiák vagy milyen traumák miatt lettél ilyen szomorú. Teljess nyugalommal írj. A LEGNAGYOBB ÖRÖMMEL SEGÍTEK.

És ne feledd: ha hiszel valamiben az mindig erőt fog adni. Kellemes ünnepeket kívánok!

Irina

2010. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Szia Irina! Neked is kellemes ünnepeket, és mindent ami jó!


Először is, a szüleim lassan három évvel ezelőtt elváltak. Jóba vannak, és minden rendben van...azt hiszem. Csak tudod, nekem ez még mindig elég nagy trauma, mert nem sok kellemeset éltem át. Édesanyámat szeretem, de úgy érzem, hogy ha bármit is csinálok, egyszerűen mindenki ordítozik velem. Szóval, nem úgy érzem, hanem tényleg így van. Na de még van mit meséljek. Csak nem szeretném így nyílvánosan. Ott fenn, ahol én kiírtam a kérdésem, ott, azt hiszem, hogy ír egy dátumot. És alatta kell legyen egy ilyen: Privát e-mail a kérdés kiírójának. Azt hiszem, ott kell.

2010. dec. 26. 11:29
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia! Irina vagyok.

Nem tudok privát e-mailt küldeni, azt írja hogy az e-mail címed nem publikus. Nem tudom mit tehetünk.

Ami az ordítást illeti: nem tudom, ez miért történik így. Talán csak egyszerűen más dolgokat láttok jónak. Amiket te jónak látsz, azt megteszed, de lehet, hogy neki ez nem tetszik.

Próbálj te nekem küldeni levelet, csak más tartalommal mint amire a kérdésem kiíródott. Ha úgy sem megy, mindenképpen jelezd.

Annak is örülnék ha leírnád a netes neved, hogy tudjalak hogy szólítani. ::D:D:D:D:D:D

És ne feledd: mindig higgy, az erőt ad.

UI.: A barátaid felől szeretnék még tudni néhány dolgot. pl.:Sok van-e, lehet-e rájuk számítani, főleg fiúk vagy lányok? stb...

Nos, lassan zárom soraim.

Minden jót kívánok és várom a következő leveled!

Irina

2010. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

szia, Irina vagyok.

Mostmár, elvileg tudsz nekem privátot írni, de ha nem írj és én megadom az e-mail címem. Csak nem akartam nyilvánosan, de mindegy.

Erőt, kitartáat, és minden jót kívánok.

Irina

2010. dec. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

Az utolsó válesz az enyém, itt tudsz privátot küldeni.

Irina

2010. dec. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!