Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi volt? Hány kcal?

Mennyi volt? Hány kcal?

Figyelt kérdés

ma:

1 actimel

fél tányér kelkáposzta fözelék leve.

fél tányér hússaláta (hús-> gépsonka)


2010. nov. 17. 17:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.... hetente egyszer kell menni beszélgetünk teszteket irogatnak velem ( bár 2-3 szor voltam eddig összesen) de nem értem ennek az értelmét ... 1óra eltelik de semmi hatás... büntudat,hashajtóak és minden egyébb más még megmaradnak..... valaki gyógyult már igy meg? o.O
2010. nov. 17. 20:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pszichológus, de legalább bűntudatod ne legyen, éppen akkor követsz el bűnt magad és a környezeted ellen, ha nem eszel. Ha már eljutottál odáig, hogy van betegségtudatod, akkor már a nagyobb lépést megtetted, mostmár csak enni kéne. Tudod, hogy akkor cselekszel helyesen. Tessék naponta ötször enni, még ha keveset is. De ne annyira keveset, hogy főzelék leve. Összeomlik a szervezeted, ha nem kapja meg a neki járó vitamin, ásványi anyag, fehérje, szénhidrát és urambocsá' kis zsírmennyiséget. És ne gondolj a kalóriákra, mert garantáltan nem tudsz annyit enni, amennyi sok még a te mércéddel sem.
2010. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!